...ma 17nas a chodzu zeny a v oiach otazku co laska zmeni...

gloria1254

je to aj o tom ako sa baba citi.... Ked ma 70 a je spokojna tak nie je problem . ale ja som pri svojej vyske 171 cm mala pred rokom vahu 70 a mala soom so seba neskutocne komplexy takze to viem porovnat . Je to kazdeho vec kolko chce vazit ... A ako je so sebou spokojny. JA aj ked mam 58 aj tak by som mala radsej 55...

nechapemto

gloria1254 : Hm, takze kedze ja meriam 167cm,tak by som mala vazit 54kg podla Teba aby som bola stihla?
No uprimne tolko kg nemam a ani by som nechcela mat,teraz si pripadam uplne normalna a keby som vazila 54kg tak si pripadam ako anorekticka.

gloria1254

Myslim ze baby kt maju 170 cma 65 kg su tucne... nie som ale su.. myslim ze najkrajsia vaha na ich vysku je tak 55 max 58..... nepaci sa mi ak slanina trci , vsetko sa im to trasie no blee.. a ked este maju v ruke hamburger,, no vtedy ma porazit ide.. sak mlade baby zdrave, tak preco sa zdravo nestravovat ???? ked budu ma50 odidu im kklby + problemy s tlakom... myslim ze kazda baba by mala so sebou nieco robit pokial ma nadvahu a nie sa lutovat .. mne sa to tiez podarilo a teraz so so svojimi 58 kilami docela spokojna.. To je moj nazor..

nechapemto

kiera : to chces byt anorekticka s 55kg?Podla mna aj to das na 65kg tak Ti to uplne staci,uz vtedy budes stihla.Ver mi.Preco chcete vsetky baby vazit po 60kg?Ved 65-66kg u baby je ok,ak meria 170cm.

kiera

`zajtra :)
ranajky -ovsene vlocky johurt,mlieko
deiata-jablko
obed -kuracie prsia s kyslou kapustou
v-zeleninovy salat uz sa tesim mna mnam mnam

kiera

takze prvy den uspesne za sebou :)ani to nebolo tazke len si budem musiet zvyknut ale vraj kazdy novy navik chce 2 tyzdne tak si drzim prsty...a dakujem vam velmi pekne za podporu :)
jt-samozrejme ze to zvladnem ja som niekto nie nikto

bibinka555

toho JT-ho neber na vedomie,bude to nejaka zavistliva tucna zena (pravdepodobne cely zivot bola tlsta)ktora zavidi mladym babam elan a silnu volu...takze smelo dotoho urcite to das mne sa minuly rok podarilo dat dole 15 a drzim si to...

JT

KIERA podľa mňa to nezvládneš na 55. Po čase zistíš, že ti to trvá už dlho tak to vzdáš. A zapamätaj si čo som povedal a o rok uvidíš, že som mal pravdu. Za podvádzanie beriem aj tabletky na chudnutie.