Vzrušenie = bolesť

Príspevok v téme: Vzrušenie = bolesť
tenki

Hmm, mám zaujímavý problém... :(
Pri nadmernom a dlhotrvajúcom vzrušení (trebárs pri maznaní sa v posteli s partnerkou dlhú dobu bez pohlavného styku) ma začne bolieť oblasť 5 cm nad podbruškom až po semmeníky. Pri dotyku resp. pri stláčaní to bolí ešte viac. Keď nezažívam "vzrušenie" tak nemám žiadne bolesti, problémy...
Má niekto z vás takýto problém?

Ďakujem.

sin

heha no moc ta nepotesim. V tomto to maju tazsie iba ti ktory nevedia co sa deje ako napriklad tenki. Ale Kedze uz vie ako na to, tak tomu velmi lahko predide :) Takze Tento problem sa da hned na mieste riesit a vyhnut sa neskorsej bolesti. Takze to nieje taky problem. Myslim, ze zeny to maju horsie...

tenki

No ide o to, že ja nemám stálu partnerku a sex mám sporadicky :-/
No asi máš pravdu, že všetko sa tam nahromadí a nemá to ako víjsť von, citím ako keby som mal plný mechúr a plné gule :-)

sin

Tak vidis..pohodicka ;)
A Povedz jej to, ze ta to boli. Dosiahnes tym bud to, ze ti da zasunut, alebo bude k tebe milsia a bude na to davat pozor a viac sa o teba starat co sa tyka tohoto. Aj jedna moznost je dobra a aj druha. Takze nemas co pokazit ;) Rozhodne ale ta bolest nijak neprospieva..lebo sa ti krv nahrnie do penisu a potom ma problem odist a to je ta bolest. Ja som to tak riesil, ze som jej to povedal a bolo vsetko este lepsie.

tenki

Aha. No to mi odlahlo. NO ono sa to ťahá už od fčera! Včera sme sa maznali dlho dlho a vzrušenie bolo obrovské ale nezasunul som. Dnes sme v tom pokračovali a tiež som nezasunul ;-) A už prišla ta bolesť... :((

sin

To ma kazdy ;) Je to preto, lebo nezasunies a neurobis sa. Ked si vzruseny a mas na sebe slipy, alebo nohavice, tak sa ti penis snazi postavit, ale kedze mu to nieje umoznene, tak sa z toho vykluje o nejaku pol hodinku strasna bolest. Hovorim aj z mojej skusenosti. Tak isto to moze nastat aj z toho, ze si dlhsie vzruseny bez ejakulacie. Ja ti velmi dobre radim...ked sa tak na dlhsie vzrusis a nemozes zasunut, tak sa chod niekde spravit sam. Inak sa bolesti nevyhnes ;)