Tetovanie a statna sluzba

CHESECAKE

Zdravim, som na strednej škole,po ktorej skončeni budem hasič.Rozhodol som sa,že si dam spraviť tetovanie,no neviem,či by som s ním v budúcnosti pri skúškach alebo pri zamestnaní sa v HZ nebol problem. Poradte prosím :)

NiccolLA

mozem sa opytat ci je to problem ked chcem ist na polucajnu ale pred nedavnom som sa rozhodla ze si dam vytetovat obocie, ze ci to potom nebudem musiet odstranovat alebo mam dole na nohe patricky od clenka.Dakujem

Beluvamir

Kedze sme v EU nemal by to byt problem, kedze urcite zakony EU musia platit aj na SK , keby sa niekto pohrabe v ustave moze mat potetovany aj krk.
Tuna v Anglicku som videl holohlaveho policajta v policajnej rovnosate bez tej ich ciapky, no a na hlave mal tetovanie...
Na druhej strane tu su ozajstni policajti, nie ako na slovensku skorumpovane dlhonosi

xxxxxxxxxxxx

u nas do PZ prijmamju vela ludi s rasistickym myslenim a su pokerovany s tymi svojmi vecami, takze nejak tak...velmi na tom asi nezalezi skor od toho ci mas znameho na policii kto ta tam pretlaci...

Nataša

Chcem sa opýtať či možem mať tetovanie, pretože idem dávam prihlašku na akademiu, no popripade keby ma nepriali tak by som išla na kurzy. Ja mam tetovanie na boku, na lopatke a na bruchu.

smajliQa

moj priatel si ide teraz dat.-. a je policajt. nemalo by to byt na viditelnych m iestach velmi. no ale zas ma aj takych kolegov, co su potetovany uplne vsade..t ak co riesit,? na prijimackach sa nikto nebude pozerat ci mas tetovanie, tam ide o ine,..,

jahodka123

Môže byť a to len kvôli tomu, že kedysi mali tetovania len ľudia, ktorí boli vo väzení. Dnes je to umenie, ktoré je rozšírené všade po svete. A tak isto ako pri piercingoch majú ľudia pri kérkach predsudky. Feťáci, zlodeji, basisti a neviem čo, iba kvôli kerke alebo krúžku v nosi. Ja mám tiež kérky aj pierci a stretla som sa už so všelijakými reakciami. Našťastie kladných je väčšina. Ľudia si zvyknú...
A k téme - prečo by nemal mať policajt kerku ?? Nie je problém, len si ju daj na také miesto, aby si ju mohol zakryť, keď bude treba (rameno, chrbát, lýtko, hruď atď)