Ako mať kocky na bruchu?

nuts

všetci hovoria o brušákoch :D tie viac svaly spevnujú ako tvarujú na tehličky na bruchu je najdvôležitejšie schudnúť tuk s oblasti brucha a potom sval spevnovať a zvečovať najlešie beh,pritahovanie kolien k hrudi zavesený na hrázde a samozrejme správna strava.

Petrila

Caute poradite mi ako mam nabrat svaly za 5 dni ? mam13 rokov a chcem zaposobit na Babi od veku 13do veku 15 co mam robyt ?

alcii

Nechapem naco chcu chudnut 11-13 rocne deti -_- ?? A este ten sposob akym tuna pisu ja z toho nemozem :D " mam 13 a chcem zaposobit na jednu babu ktorej sa to paci" abo toto ma fakt dostalo " pomooc mam 11 a 53 kg ako mam schudnuut na 43 +__+ ?? Viete co deticky radim vam chodte sa hrajkat na piesocek tam je vase miestocko ;) Taketo stranky by sa mali podla mna zakazat pre deti 11-13!!

káčer

Cawte chcem sa opýtať či by ste mi neporadili mám 174cm 62kg a 16rokov a kalkulačka BMI mi hovorý že mám 10percent tuku v tele. A niekde som čítal že tehličky sa ukazujú pri 10percentách. Tak teda chcem sa opýtať prečo ich nie je vidno. Poradíte mi prosím.

kungfusrac

Tiez to uplne nechapem. Na dievcencoch tehlicky nie su vobec pekne lebo vypadaju ako muzi. V casoch dospievania, ked maju dostatocne jest, tak hladuju a potom sa cuduju, ze maju male prsia, makke kosti, infekcie, atp. Jasne, ye ani prejedat sa netreba, ale tehlickovanie je velka hlupost.

cindy353

ste velmi hlupi ak tolko posilujete a nemate este ani 15. okrem dakych pofidernych kratkodobycj tehlicuek disiahnete akurat to, ze sa vam zastavi rast a to budete lutovat cely zivot, lebo naco su tehlicky malemu pivu.

Maxko

Prosím poraďte mám 11rokov A 53kg ako mám zhodiť na 43 A dosiahnuť tehličky (už som mal 3 dieti ale nepomohlo mi to) :-(