Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brusel

barbinka

ja som bola v Bruseli tento rok v apríli. My sme si kúpili Brusel card na dva dni. Mali sme v tom aj dopravu, aj pamiatky. atomium je pekné, ale vo vnútri nič nie je. Zbytočne vyhodené peniaze, určite choď na Grand place a cikajúci chlapec bol dosť o ničom. Ja som mala Bedeker, tam bolo všetko. Ja som v Bruseli bola 4 dni a videla som všetky pamiatky, ktoré Brusel ponúka. Tiež odporúčam cinquantenaire, museum des sciences naturelles (také múzeum som v živote nevidela, naozaj krása), porte de hal, palais de justice, Notre Dame au Sablon, Bazilika Sacré - Coeur, čínsky a japonský pavilón a európsky parlament. My sme boli aj na exkurzii v parlamente, len to nie je každý deň, musíš si to nájsť na nete.

krtko54

Ja som bola v Bruseli a co s atyka dopravy je to tam celkom dobre ak chces ist do Centra tak by si sa mal/a dostal na stanicu Gare Centrale (ale nie som si ista ako sa to pise) ale najvacsia stanica je Middi (alebo daco take) a odtial sa dostane uplne vsade. no a treba vidiet Atomium, kralovsky palac a to hlavne slavne namestie, Sosku cikajuceho chlapceka. A budes mat cas odist z bruselu aspon na n den tak chot do Ghentu, je velmi pekny.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brusel - Fórum - ZDRAVIE.sk