Výtok semena

Príspevok v téme: Výtok semena
Tony1987

Mám 22 rokov a odmietam masturbáciu ani ju nepraktizujem a nežijem aktívny sexuálny život. Je asi normálne, že občas mávam polúciu. No je to normálne keď ju mávam raz za mesiac a niekedy dokonca raz za pol roka? NIekde som čítal, že polúcia býva aspoň raz za dva týždne. Je to v tomto mojom prípade normálne? Občas sa mi stáva, že semeno mi vytečie po močení, bez toho aby som masturboval. Je to normálne?

mickaaa

chlapce ty si nejaky divny nie ?:))caste masturbovane vplyva ajna kvalitu spermii.cim castejsie tym su kvalitnejsie mal by si otom pouvazovat ked raz chces mat deti :) caago

Heinz-klátil

Tento článok je najviac debilný... Chlapec bude nejaký pobožný alebo čo ale to sa už asi nedozvieme pravdepodobne sen už nenapíše (škoda zaujímal by ma dôvod) Ale keď chce biť impotentný tak nech je mne je to jedno o jedneho vtáka menej, aj tak ich je na strome až moc.

micaa

zaujimalo by ma preco odmietas masturbovat? Nemozes sa cudovat ze sa s tebou deju take veci, ved to predsa musi von!

Heinz-klátil

Dám ti radu ,,pána heinza,, VYHON SI HO TY DIVNÝ ČLOVEK.
Prečo to odmietaš? znásilnil ta brat a mas komplex?
telo sa toho potrebuje zbavit ved mas tak povediac ,,gule na prasknutie,, preplnnene semenom tak si ho vyhod bude ti dobre a nebudeš vytekat jak postihnuty dement
keby si honil tak sa tu potom nemusis stazovat

oukydouky

No ja osobne si myslim, ze v tvojom pripade, ked nemasturbujes a ani nesexujes, to je normalne, ze ti vytecie uz aj pri moceni..ved vy chlapi to mate tak, ze vas organizmus potrebuje ten "material" zo seba dostat a ked ho nedavas von ty, tak sa telo snazi uz same ho vypudit...teda aspon z mojho laickeho pohladu mi to tak pripada, ze semenniky ti uz musia ist vybuchnut (sorry za vyraz...) Vyskusaj si aspon raz, dvakrat za mesiac dopomoct a verim, ze sa to zlepsi.

mimixxxx

po moceni by semeno nemalo vytekat,tak myslim,ze to nebude az take normalne...na tvojom mieste by som sa poradila s odbornikom,aby to neprerastlo do vacsix problemov...

novinka

ja ta nechapem ...mozno to nepochopim preto lebo som holka ale preco to nechces robit??? ved je to uplne normalne a prirodzene...podla mna by si aspon raz za cas mal...a s tou poluciou..priatel povedal ze to zalezi ako casto to mas od toho ako casto ti stoji lebo ze vtedy sa to vytvara..