Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia

Laeyla

jaja som uzivala 3 mes. belaru a vsetko bolo v pohode len po3 mesiaci zacali problémy,tak som neváhala a zmenila na yadine. uzivam uz skoro rok a ziadne problémy,asi mi viac sadla :)

MaryLu

A o kolko sa ti zvacsili?
No mne sa za prvy mesiac skoro o jedno cislo.. citala som ze to sa postupne moze upravit a mozno zmensit (dufam ze ano) :) uvidime :))

mimixxxx

ja nejak nesportujem,ale vadi mi to aj tak,sice nie tak,ze by som sla na zmensenie,ale sem tam mi zavadyaju...:)moj priatel je tiez rad..:)len sranda je,ze o kolko sa mi zvacsili...

MaryLu

a aku znacku antikoncepcie beries? mna tiez trochu bolievajú prsia a aj sa mi zvacsili.. uzivam Chloe asi mesiac..

mimixxxx

dakujem za reakciu misel711....tak myslis,ze by som mala aj ja ist a skusit nieco ine??boljim sa,ze to moje telo nebude dobre zansat a nemam naladu behat stale na gyndu hore dole a skusat nove...tato znacka co beriem nerobi problem az na tie prsia..

misel711

je to uuplne normalne... mna boleli prsia cely polrok... ked som si nemohla lahnut na brucho, nastvala som sa a gynekolog mi zmenil antikoncepciu na nizkohormonalnu a odvtedy ziadny problem nebol..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk