Notebook a problém s kláves.

Príspevok v téme: Notebook a problém s kláves.
hellohello

Chcem si kúpiť noťas, no mám problém. Našla som si presne taký, aký mi vyhovuje - značka MSI. No na každej stránke, ktorá ho ponúka, je s CZ klávesnicou. Čo s tým? Má presne to, čo chcem, aby noťas mal. Úplne mi vyhovuje, ale tá klávesnica mi robí problém. Máte niekto CZ klávesnicu? Dá sa na to zvyknúť? Aký je rozdiel medzi SK a CZ kláves.? Ďakujem

hellohello

tak som dala na vaše rady, ktoré mi veľmi pomohli :) Objednala som si novypocitac.sk (P.S. dúfam, že to nie je reklama :-) )
Dúfam teda, že mi pôjde tak, ako si predstavujem a tá CZ kláves. nebude robiť problémy :P

micaa

no mam to presne tam kde to mas ty prelepene... nemam tam ziadne slovenske znaky, ale viem za na normalnej klavesnici sme si to mohli aj vymenit za sk klavesy.
Vobec mi to neprekaza, v podstate som si to az teraz uvedomila vdaka tebe :)

oukydouky

A to nemaju nahodou vsetky pocitace tak?:)) lebo aj ja mam notas a mam napisane ě a vedla toho na tom istom tlacitku ľ, a taktiez mam aj ř a vedla toho ť...ale nastavenu mam slovensku klavesnicu, cize tym padom mi to ľ a ť pise automaticky...

hellohello

a nejak ti to tam prekáža? kde to vôbec máš? hore na číselnej? lebo ja na stolnom PC tam mám ř a ě... ale mám to prelepené na ť a ľ... a tiež mám ů prelepené na ô.. tak ja vôbec neviem, ako to tam je a či mi to bude vadiť :(