Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oplatí sa odísť kvôli práci do iného mesta?

Príspevok v téme: Oplatí sa odísť kvôli práci do iného mesta?
zuzi365

potrebujem poradiť lebo už naozaj neviem čo robiť. Hľadám si prácu ale v meste kde bývam ju veľmi ťažko nájdem chcela by som pracovať v administratíve. Bola som prijatá do jednej firmy ale týžden pred nástupom mi oznámili že ma nemôžu prijať kvôli kríze tak je asi zbytočné čakať na tú pozíciu. Mama bola roky proti tomu aby som odišla z mesta ale teraz ma už posiela. Bojím sa však viacerých vecí, či sa mi to oplatí to čo zarobím tam aj miniem na ubytovanie aj cestu domov aj do školy, chodím externe do Nitry. Dalej mám tu priateľa, ktorý mi povedal, že jemu by vzťah na diaľku nevyhovoval, on tu už má byt aj dobrú prácu a vídali by sme sa max. 1 den v týždni teraz sme spolu každý den. Co mám robiť? Strašne chcem dobrú robotu ale bojím sa takto začať vie mi niekto poradiť?

zuzi365

jasné že si prácu hľadám cez internet, dala som si životopis na profesiu tak najradšej by som bola kebyže dochádzam ale zatiaľ žiadne ponuky a už som z toho nervozna

micaa

Akym sposobom si hladas pracu? Ved na to mame v dnesnej dobe internet... Ja za pracou dochadzam skoro 60km, sice zatial len brigadujem popri skole. U nas by som si nic nenasla, kedze som z mensieho mesta.
Mozes len dochadzat do najblizsieho velkeho mesta, nemusis sa hned stahovat.
Druha vec je ta kriza. Poznam kopec ludi (aj v Ba) co prisli o zamestnanie a nedokazu si najst nic nove. A to maju aj VS vzdelanie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oplatí sa odísť kvôli práci do iného mesta? - Fórum - ZDRAVIE.sk