Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zije niekto v garsonke?a co hovorite na taky byt?

[zruseny12]

...na zaciatok to staci...lepsie ako niekde na ubotyvni,alebo pod mostom...VED AJ GARSONKY SU PEKNE A DAJU SA AJ PEKNE ZARIADIT A ROZDELIT/zalezi aka je velka,ake ma rozmery/
my ked sme sa stahovali/z rod.domu do 1+1BYTU/tak som si to nevedela predstavit,boli sme 4-ria./
A po case som si vsetko tak zorganizovala,ze som bola uplne spokojna,len skor bol problem v tom,ze deti boli rozdielne/jeden v puberte a jedno 7rokov,tak tam bol problem,lebo jedno pustilo nahlas hudbu,druhe sa chcelo ucit.../
tak sme hladali nieco vacsie/a este nejake problemi tam boli ale to sa uz netyka tejto temi/
ale ked vy ste dvaja,urcite v pohode by ste mohli zacinat v GARZONKE...
VELA STASTIA VAM PRAJEM

:((((

Ved si pisala, ze budete mat byt....Manzelia v garsonke? Radsej boze ostante kazdy u svojich rodicov. V garsonke som sa tlacila s frajerom, ked som mala 18 rokov...Vydrzala som tri mesiace. Ale asi kazdy ma iny standard. Hlavne nemajte decko, dvaja sa pretlcu, ale decku nemozes odopierat.

malybytik

Ja som žila s priateľom v garzonke niečo cez tri roky. Tiež sme si povedali, že na začiatok to stačí. Ak máš v byte žiť s človekom, s ktorým dokážeš vychádzať, tak v tom problém nevidím. Priestor je síce malý, ale všetko sa dá zvládnuť. A keď sme boli pohádaní, jednoducho sme z bytu odišli vyvetrať sa von. Po viac ako troch rokoch sme sa presťahovali do jednoizbového bytu a tam sme žili necelé tri roky. a pred dvoma rokmi, už ako manželia sme sa presťahovali do dvojizbového bytíku. takže, všetko sa dá.

oukydouky

Moj kamarat byval v garsonke s jednym chalanom a sakramenstky si pocase liezli na nervy, pretoze tam nemali sukromie, nemali tam kutik pre seba...ale az chce tak zit nejaky parik, tak myslim, ze na zaciatok to postaci:))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zije niekto v garsonke?a co hovorite na taky byt? - Fórum - ZDRAVIE.sk