Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dlhodobe fajcenie.poznate niekoho kto fajci od 15 do staroby?

...

moj svokor fajčí od 13-tich. dnes ma po60-tke a problemy s cievami. rozhodne to neprospieva.

moj stary otec fajčil od 16-tich, v 81. rokoch mu amputovali nohu v dosledku upchatia ciev z fajčenia a samozrejme ine diagnozy...po šiestich dňoch po zakroku zomrel.bol to ten najlepší a najspravodlivejší človek na svete,a pred smrťou strašne trpel,tak tu neriešte či fajčiť alebo nie a chrante si zdravie a život

0vecka

mne babka rozpravala o niekom kto fajcil od detstva v produktivnom a dochodkovom veku fajcil okolo 100 denne a zomrel ako 105 rocny na zlyhanie pecene..

dedkotiez

moj dedko tiez fajci od svojej mladosti, teraz ma 86 rokov. doteraz nemal infarkt, ani mozgovu prihodu, ci nieco podobne.

vnučka

môj starký tiež fajčil od 16 - v 68 dostal prvý infarkt, v 75 porážku a v 78 zomrel. Ale už od toho prvého infaktu sa zadýchaval a celý deň vykašliaval hlieny, v noci sa dusil, skoro každý týždeň sme k nemu volali pohotovosť, v podstate 10 rokov trpel.

usiko

moj starky, fajcil od svojich 14 rokov a pred asi 10 rokmi umrel na rakovinu hrtana sposobenu fajcenim...mal asi 195 cm a 45 kg ked umrel...strasna smrt...a to trapenie......katastrofa.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.