CO MAM ROBIT????? poradte....

Príspevok v téme: CO MAM ROBIT????? poradte....
jetotazke

MAm taky problem ... mam 18 a este som nikdy nemala ziadneho chlapca. Nehovorim ze zaujem by nebol ale nikedy nie z mojej strany. jednoducho som to tak necitila a ani som nemala potrebu zacinat dake vztahy. teraz vsak akosi... citim sa casto sama. a mozno by som si uz aj vedela predstavit vztah s jednym chlapcom teda uz skor asi muzom kedze ma pomaly 27.. je rozumny mily inteligentny prooste si povahovo velmi sedime, hoci byva dost daleko a nevidime sa az tak casto . sme v sms kontakte a cez skype.. pripadne pokec. len ja neviem ci sa mam dat na ten vztah.. aano je pravda ze ho mam neskutocne rada myslim na nho velmi velmiii casto... Len akosi sa bojim ze bud ho sklamem tym ze sa po case rozideme alebo to proste nebude potom fungovat.. kedze som este nemala ziadny vztah tak neviem ake to je a co mam od toho ocakavat.. niekedy sa zlaknem svojich myslienok.. mozno keby ho ozaj LUBIM tak takto neuvazujem a to je to... ale strasne mi na nom zalezi... ale stale je tam to ALE a co AK....... pochybnosti celej situacie seba samej a vsetkeho dokpy.... co mam robit?? :(((( nechcem ho sklamat.... on si to nezasluzi a prosim nepiste blbe komentare typu sprosta pubertiacka.... Dakujem Vam za vase nazory..

ceky

je to jednoduché... neskúsiš=nezažiješ! nič viac tam nie je! žiadne ale! a čo keby tam bude keď to neurobííííš!!!!

jetotazke

Anabelka noo ved aj u mna je to este 26 :))) 27 ma o 3 mesiace...... on praveze naopak nie je moj vysnivany idol myslim fyzicky skor pravy opak toho co som chcela povodne. Ale jeho paci sa mi on , jeho charakter, dusa...povaha... A ked ho porovnam s mojimi rovesnikmi proste to sa ani neda... s nim sa viiem rozpravat celkom inak . A to je asi strsasne vo vztahu dolezite nie?? Vediet sa rozpravat ako ludia.... Aspon pre mna rozhodne. A asi aj u mna to bolo tak ze som mala naroky.. a zbytocne som do vztaho nikdy nesla...

anabelka

nie som dokonalá, ale mám vysoké nároky na chalanov, vôbec nejde o vzhlad ale o vnutorné hodnoty, netrvrdím že som mala 100 nápadníkov, ale na tých čo som mala som našla vzdy dôvod prečo mu nedovoliť aby ma dobyjal :) Vždy som si hovorila, že príde dakto lepší atd ale nejak neprichádza a ja som sama ako prst :)
Aj ja poznám páriky, kt. to funguje aj napriek vek. rozdielom. Vždy si ale spomeniem na slová mojej starkej, ktorá mi stále tvrdí, aby som si nikdy nezobrala muža o dosť staršieho (u nej 8r), neskôr mali so starkym ine zaujmy, iny vkus, proste nebolo to ono.
PS: Našla som na pokeci muža, 26r. uplne môj vysnívany typ, pri nom by som určo kašlala na vekov. rozdiel :DD:D:

jetotazke

Ja viem ze je to 9 rokov......ale poznam aj pary kde to je o este viaac a funguje im to ... ak si ludia rozumeju myslim ze to nie je az taka strasna prekazka.. ale cele je to pre mna dost tazke .. :( anabelka som rada ze nie som sama... a ty si preco odmiatala tie predchadzajuce vztahy ak sa mozem opytat ???

anabelka

u mna je to podobne, so samotou, s napadníkmi, kt. som odmietla, a teraz by som si možno dala povedať
avšak ja osobne by som si nezačala s 27 r. mám 19
i ked vzdy sa mi páčili starší, i tak mám ešte chuť s tou mojou láskou žurovať, chodiť na disco, proste užívať si mladosť
nehovorím, že 27 a do hrobu ho dávať, to nie, ale predsa ma svoje roky, už davno mohol byť aj ženaty, podla mna muž v jeho veku má iné priority , či už je to rodina alebo deti -"bioligicke hodiny"
tiež som nemala vzťah, nemám dôvod mudrovať, láska je láska, tak darmo ti tu budem písať o vek. rozdiely
a ak to má byť ešte aj na dialku, tak to už vôbec nie :) s láskou na dialku mám len zlé skúsenosti
ach, máme to ťažké veru :(
Neviem, či som ti pomohla, alebo odradila ale prežívam dačo podobné, tak ťa dosť chápem.

jetotazke

Anoo na jednej strane ma to strasne laka mat vztah mat vedla seba niekoho koho milujem ... alee moj nevysvetlitelny strach zatial vyhrava.. :((

jetotazke

Ver mi nie sme az takí odlisní ako by sa mozno mohlo zdat... Dokazeme sa rozpravat osobne cele hodiny... a to nie su len take bezduche keci ale naozaj prijemne rozhovory .. Pozname sa da sa povedat dokonale.. Nie je to veru moj vysnivany idol :) ale clovek ktoremu viem povedat vsetko....

janka24

Moja sestra si začala ked mala17 z 27 a tiež bola na škole, tiež bol daleko, tiež sa bala ako to bude klapat, ale laske nerozkazali..tento rok je po škole už 2 roky spolu chodia a teraz su spolu ...samozrejme zaleži to od okolnosti, vašich povah, ale žiješ dnešok, tak ak to citiš vyskušaj , nevydrži to? Tak aspon budeš vediet, že si skusila a potom by si si iba vravela, čo ak..