CO MAM ROBIT????? poradte....

Príspevok v téme: CO MAM ROBIT????? poradte....
jetotazke

MAm taky problem ... mam 18 a este som nikdy nemala ziadneho chlapca. Nehovorim ze zaujem by nebol ale nikedy nie z mojej strany. jednoducho som to tak necitila a ani som nemala potrebu zacinat dake vztahy. teraz vsak akosi... citim sa casto sama. a mozno by som si uz aj vedela predstavit vztah s jednym chlapcom teda uz skor asi muzom kedze ma pomaly 27.. je rozumny mily inteligentny prooste si povahovo velmi sedime, hoci byva dost daleko a nevidime sa az tak casto . sme v sms kontakte a cez skype.. pripadne pokec. len ja neviem ci sa mam dat na ten vztah.. aano je pravda ze ho mam neskutocne rada myslim na nho velmi velmiii casto... Len akosi sa bojim ze bud ho sklamem tym ze sa po case rozideme alebo to proste nebude potom fungovat.. kedze som este nemala ziadny vztah tak neviem ake to je a co mam od toho ocakavat.. niekedy sa zlaknem svojich myslienok.. mozno keby ho ozaj LUBIM tak takto neuvazujem a to je to... ale strasne mi na nom zalezi... ale stale je tam to ALE a co AK....... pochybnosti celej situacie seba samej a vsetkeho dokpy.... co mam robit?? :(((( nechcem ho sklamat.... on si to nezasluzi a prosim nepiste blbe komentare typu sprosta pubertiacka.... Dakujem Vam za vase nazory..

karioll

9 rokov nie je velky rozdiel,ale je ked mas 18 a on 27.ak je on zrely na svoj vek,musi mat iny nazor na zivot,zabavu,svet,priority,hodnoty a pod.mozno si iba velmi prajes aby to bolo take ako si si vysnivala.mas 18,mas cas,kopec casu na vztahy.to pride,len netreba tlacit na pilu .nie som pubertak

jetotazke

Neboj my sa pozname uz rokk a pol a asi pol roka to je na urovni..... neviem ani coho myslim ze skor niecoho co sa schyluje ku vztahu . Ale neviem co by na nho povedali nasi ja viem ze oni by s nim nechodili ale ja som este niikoho nikdy nemala a proste urcite by mali pripomienky ze naco mi je chlapec teraz ze mam este cas a tak... neviem ake by to bolo.. nie su na to zvyknuti.. a ja sa bojim toho vsetkeho ze ake to bude ake by to malo byt....boze som uplne zmatena..

neboj

Neboj sa ísť do toho vzťahu. Veď práve to vzájomné spoznávanie sa a začiatky sú najkrajšie a práve tie ti navždy zostanú v srdiečku. Nemôžeš sa zožierať nad tým, či ho sklameš a tak. to by si si nikdy nemohla s nikým začať. Proste to nechaj len plynúť. Sama uvidíš, či je to človek, po ktorom ti srdce piští. Choď do toho!