Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvýšenie imunity

Majccaaa

Ja uzivam uz dlhodobo Imunno Akut tabletky, ktoré mi pomohli pri oslabenej imunite. Beriem ich vzdy aj ked citim, že na mna nieco lezie a som s nimi mimoriadne spokojná.

vikinka61

na imunitu aj nejake vyzivove doplnky skus, ja osobne beriem probiotika uz strasne dlho prirodne vita biosa, nebola som chora ani nepametam, ked su virozove obdobia, je to vytazok z byliniek, tekute.

katy85

ja mam imunitu celkom OK, ale aj tak vzdy na jesen radsej uzivam hlivu ustricovu imunit, vitaminy z lekarne nech si imunitu posilnim a nech ma nesklame pocas zimy :)

biela mačka

mne zistila alergologička zníženú imunitu... a napriek tomukeď je chrípkové obdobie nikdy neochoriem, skôr mám problémy s prechladnutím...proti chrípke sa očkovať nedávam

karioll

vseobecne rady su zdrava vyziva,dostatok spanku,rekreacny sport,bez stresu,otuzovanie.
ak mas problem v zmysle ze ti boli zistene zvysene hladiny imunoglobulinov hlavne e a a a zly krvny obraz v zmysle znizenia alebo zvysenie leukocytov tak to treba konzultovat s imunologom

modracik

Imunitny system je velmi dolezity ako uz iste vies pre zdrave fungovanie nasho organizmu.Ak je v poriadku imunita,nema preco byt organizmus chory-pokial nedostava do vienka geneticke,teda dedicne danosti.Samozrejme, ze v dnesnej dobe sa uz aj rodia deticky s oslabenou imunitou.Prevenciu nerobime-aspon vacsina ludi-no a nas zivotny styl, znecistene zivot.prostredie,nespravna vyziva,stres,liecba antibiotikami,nespravna priprava jedal, len prispievaju k oslabeniu imunitneho systemu.Preto je potrebne v dnesnej dobe doplnovat vyzivu prirodnymi produktami,ktore nemaju vedlajsie ucinky ,aby organizmus dostal vsetko to potrebne, co mu pri konzumacii sucasnej stravy dodat nevieme.Takze na podporu imunity doporucujem kvalitne prirodne doplnky vyzivy.Nemenujem spolocnost-podmienky fora to nedovolia.Blizsie info na meili./klikni modracik/

RNG

Spomeniem este jednu skupinu latok, betaglukany, ktore stimuluju(podporuju zvysenie) aktivity a poctu bielych krviniek, nasej obrannej armady. Robia to bez akychkolvek skodlivych nasledkov, takze su casto vyborny prostriedok na zvysenie imunity celkove.A to aj vcitane likvidacie rakovinnych buniek v tele, nielen mikrobov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.