Zvýšenie imunity

Popelka12

Suhlasim s Karolinou, ja som wobenzym vyskusala, ked som mala velmi oslabenu imunitu a o dost sa to zlepsilo. Som s nim spoko.

nicole2

na zvysenie imunity ja vrelo doporucujem hlivu ustricovu imunit, ucinky hlivy a imunoglukanu na imunitu su uzasne a dlhodobe

Majccaaa

Ja uzivam uz dlhodobo Imunno Akut tabletky, ktoré mi pomohli pri oslabenej imunite. Beriem ich vzdy aj ked citim, že na mna nieco lezie a som s nimi mimoriadne spokojná.

vikinka61

na imunitu aj nejake vyzivove doplnky skus, ja osobne beriem probiotika uz strasne dlho prirodne vita biosa, nebola som chora ani nepametam, ked su virozove obdobia, je to vytazok z byliniek, tekute.

katy85

ja mam imunitu celkom OK, ale aj tak vzdy na jesen radsej uzivam hlivu ustricovu imunit, vitaminy z lekarne nech si imunitu posilnim a nech ma nesklame pocas zimy :)

biela mačka

mne zistila alergologička zníženú imunitu... a napriek tomukeď je chrípkové obdobie nikdy neochoriem, skôr mám problémy s prechladnutím...proti chrípke sa očkovať nedávam

karioll

vseobecne rady su zdrava vyziva,dostatok spanku,rekreacny sport,bez stresu,otuzovanie.
ak mas problem v zmysle ze ti boli zistene zvysene hladiny imunoglobulinov hlavne e a a a zly krvny obraz v zmysle znizenia alebo zvysenie leukocytov tak to treba konzultovat s imunologom