Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo

Príspevok v téme: Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo
stihlebody

Mam 23 rokov, meriam 167cm a vazim 68kg.Mojim cielom je schudnut na 63kg,na zaciatok mi to uplne staci.
Mate niekto chut poctivo si tu kazdy den aspon po dobu jedneho meiaca pisat nasu stravu,cviky a nase ubudanie kg?
Prida sa niekto?
Ale len naozaj seriozne, kto tu bude pisat min.1x za dva dni.
Ak mate chut pridat sa napiste svoj vek,vysku,vahu a Vas ciel.

stihlebody

gloria1254: Nie si uz teraz chuducka?
mirka 23: Na aku stravu si zvyknuta? Gratulujem k uspechu, ja ked dam dole z 68kg na 63kg tak budem nesmierne stastna.Tiez mam v skrini rifle, ktore som milovala a vosla som sa do nich ked som mala 64kg.Dufam,ze sa do nich este niekedy vojdem.

gloria1254

Ranajky : rozok + zelenina
desiata : za hrst susenych hrozienok
obed: normalka maso ryza + zeleninovy salat len mensia porcia a dnes asi zhresim troskou zmrzky... ale vsetko len do piatej a potom uz NIC!!! :) iba vela cistej vodicky..

mirka 23

Viem, že len začinate chudnuť, ale tak chcem sa podeliť o svoj uspech, lebo som momentalne velmi šťastna, lebo som sa včera zmestila do rifli z pred roka. V zime som totiž dosť pribrala. Začala som niečo so sebou robiť v maji a do dnes som dala dole postupne asi 10 kg. Žiadna dieta, len som začala chodiť na korčule a do fitka a postupne som menila stravu. Dnes som si napr. dala vynimočne s manželom troca leča a bolo mi z neho zle :P Som zvyknuta na inu stravu.

stihlebody

Ahojte ja som dnes jedla banan a 4 male susienky.Poobede budem urcite cvicit, este neviem co si dam na obed ale asi budeme grilovat kuracie masko a rybu,tak snad nieco z toho so zeleninou.
prvosienka00: Ty chces mat do konca augusta 69kg a ja 65kg.Snad sa nam to podari,ved to nie je tak vela.

prvosienka00

Ahooj no moj ciel zatial mat tych 65 a to budem happy:) ale to snad do konca sept. bude, pochybujem ze augusta:) do konca augusta nech mam tych 69..

prvosienka00

ahojteee, no ja som vcera dosla z vyletu asi o 7, cely den som nic nejedla tak som si dala malu misku uhorkoveho salatu:) a tot vsio a rano som mala o 400 g menej, hehe, keby to tak kazdym dnom slo:) ja rano jem normalne akurat obedy budem davat delene a potom podvecer len nieco male, a max do 18tej jem..

bara017

ahojte vsetci:) tak ja by som sa tiez pridala ak mozem.. sice uz na sebe pracujem dlhsie ale zislo by sa mi trosku zaťať a obmedzit sladke a zmensit porcie:)
mam 22 rokov, 169cm a vaha 66kg. Moj ciel 58kg:) a budem veeeeeeeeelmi spokojna..
V sobotu mavam taky vyjedaci den, tak vam radsej nebudem pisat co som pojedla:D
inak kazdy den jem pravidelne 4 jedla denne:) ranajky a obed take vacsie a potom po piatej uz nejem:)

prvosienka00

no ranajky nebolo dietne ale nie tlste ale obed teraz salatik som mala iba. no ja budem rada ked mi pojde za week kilo dole, ako je vraj zdrave, a po 6tej nejest..dam si mrkvu ak budem hladna, prip.jabko zelene:) ja som zacala mooc priberat min.rok, ani neviem preco:(

stihlebody

prvosienka00 : Jej tesim sa, a co si dnes jedla?
Urcite sa nam to podari, ja by som rada do konca augusta schudla aspon na 65kg.

prvosienka00

teraz si idem dat salat, cherry paprika uhorka a k tomu si dam syr..ja som vypila asi 1.5 l vody neperl.s vyzmykanym grepom:)