Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo

Príspevok v téme: Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo
stihlebody

Mam 23 rokov, meriam 167cm a vazim 68kg.Mojim cielom je schudnut na 63kg,na zaciatok mi to uplne staci.
Mate niekto chut poctivo si tu kazdy den aspon po dobu jedneho meiaca pisat nasu stravu,cviky a nase ubudanie kg?
Prida sa niekto?
Ale len naozaj seriozne, kto tu bude pisat min.1x za dva dni.
Ak mate chut pridat sa napiste svoj vek,vysku,vahu a Vas ciel.

pfuj

ste chore co tu riesite, bohatvstvo take baby vesat. keby ste mali autonehdou, popalene telo a ostali ste bez nohy, chcem vas vidiet potom. niektore ste posadnute vyzorom. pfuj.

sade8

bubkaB
tak ja nejedavam po piatej uz tri tyzdne - a v pohode sa to da vydrzat
takze najcastejsie na ranajky mavam ovsene vlocky, kokos, hrozienka, nejake semienka s jogurtom - z kazdeho rozku trosku, potom o dve hodiny si zoberiem na desiatu nieco -napr ovocie, a o dalsie dve hodiny mam obed, teraz mam prazdniny tak sa to da v pohode dodrziavat tento rezim, no a potom mam kavu asi tiez o dve hodiny - nejaku drobnost - sladkost -ale nie je to kazdy den, ale kludne si dam aj nieco sladke, a niekedy uz nic nejem aj ked mavam kavu okolo druhej alebo tretej, ale vacsinou ano - nejaky zeleninovy salat, alebo co zostalo z obeda, ale mensiu porciu z toho ako na obed

ak by si chcela este nieco vediet kludne napis

uvidim ci tento sposob bude mat nejaky efekt - to ze nejem po piatej

bubkaB

ahojte mohli by ste mi napisat co jedavate na ranajky, obed ked nejedavate od piatej a v akych hodinach priblizne? dakujem

natalik

caute, no dnes to vyslo :-)) ranajky, obed a potom jedna hruska a od 16tej nic...super, az tak dobre :-)
a skusim jedalnicek od misel ...

luciek

awojte baby som tu nova.....mam 15rokov a meriam 166cm a vyzim 62kg....chcela by som sa aspon na 55....od zajtra zacinam s kazkodennim behanim vzdy rano....uz som sa dost krat pokusala schudnut mno nemam pevnu volu azda sa mi to tento krat podari.....pls misel mohla by si poslat ten jedelnicek aj mne...mail je lucicek09@azet.sk....dakujem vopred

gloria1254

Noo ahoojtee baby..
ja sa momentalne citim daka velka alebo coo ..
na ranajky som mala 2 jablka na olovrant jablko a dva male krajce celozr. chcleba so sunkou a zeleninou a
na obed trochu zemiakov zele. salat a syr :(( pijem dost vela vody ale uz by som mala zacat chodit do skoly a viac sa hybat lebo sice sa snazim nejest po 17 tej ale myslim ze uz by sa mi taka hodinka telesnej aj zisla :) Lebo aj brucho sa mí zda uz dake vypuklejsie ako pred takymi dvoma tyzdnamí ..