Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo

Príspevok v téme: Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo
stihlebody

Mam 23 rokov, meriam 167cm a vazim 68kg.Mojim cielom je schudnut na 63kg,na zaciatok mi to uplne staci.
Mate niekto chut poctivo si tu kazdy den aspon po dobu jedneho meiaca pisat nasu stravu,cviky a nase ubudanie kg?
Prida sa niekto?
Ale len naozaj seriozne, kto tu bude pisat min.1x za dva dni.
Ak mate chut pridat sa napiste svoj vek,vysku,vahu a Vas ciel.

flowerka

Baby nejako sa tu nikto neozýva:-( Asi máte nabitý víkend:-))
no keďže sme sa mali zvážiť tak ja teda:
77,1 kg...hádam to bud. týždeň bude aspoň 76 kg...
inak strava nič moc opakujem sa, ale aspoň pohyb mám fajn...
a vy ako? pochváľte sa už niekto:-)))

gloria1254

Jeej baby to je super ze si tu takto radite.. ja uz dost dlhoo nepapam po 5 cca 3 tyzdne tak uz by ta 55 ka konecne mohla na vahe naskocit.. :))))

flowerka

stihlebody: tak super teda, vidím že máš pevnú vôľu:-) ja zatiaľ slabota, jem stále veľa, ale po skúsenostiach viem že to nepojde zo dňa na deň...takže pomaly, nebudem sa vzdávať...
ale jedálniček ani nemusím písať...
ale aspoň som cvičila:-)
a ty čo cvičíš?
kľudne môžme nedeľu..

stihlebody

Ahojte baby,ako sa Vam dari?
Moj jedalnicek dnes :
R: melon
O: tuniak a sojovy rozok
Dnes mam za sebou aj cvicenie.
Odvazime sa v nedelu?

bara017

misel mne sa to celkom pozdava co si mi poslala:) aj ked sa mi to zda dost narocne na cas, ale zajtra zacnem a uvidim ako mi to pojde..vravis ze prve tri dni su najhorsie tak hadam to prekonam:)
a tie dve jedla co si pisala ze ked su pod sebou tak si mam dat len jedno, to napr. tam kde je nastruhane jablko nastruhana mrkva tak jedno z toho len.. dakujem este raz

brekeke

no hlavne treba stale nieco robit... ja si stale najdem nejaku robotu (alebo skor ona mna :)), a tak nemam cas rozmyslat nad tym ze som hladna... ale akonahle si sadnem (napr za PC, alebo TV), ozve sa hlad... a vtedy si uvedomim, ze naposledy som jedla rano, a teraz je uz okolo obeda...

flowerka

brekeke: no tak to presne by som chcela vedieť aj ja! že malé porcie...zase ja nie som ako ty, ja som stále hladná,a le to bude asi tým že mám taký roztiahnutý žalúdok...ale 3x denne jesť, to mi nehrozí...min. 4 a aj to si myslím že asi nie veľmi malé porcie...

inak to ti fakt stačí toľko? akože super všetko, ale ja si myslím že je to aj málo...