Nevedela som...

Príspevok v téme: Nevedela som...
kostickaa

Takze je to dlhy pribeh, ale skratim ho: prestupujem do maturitneho rocnika na inu skolu. A ked som tam bola vybavit papiere, stretla som HO - muza - ucitela, o ktorom som nevedela, ze je ucitel, ked som s nim spala... Boli sme naliati, bolo to na diskoteke, potom po diskoteke u neho. Potom sme si parkrat zavolali, stale to medzi nami iskrilo...
A teraz mi ma byt triedny!!! Co mam robit? Ako sa mam k nemu spravat?

gumika007

ti zato nemožes že ste sa už inde stretli kludne snim zostan ale radsej nikomu nehovor že ste spolu lebo ho vihodia zo skoli važne nehovor to nikomu

mirka 23

Vau, tak toto je zaujimave až neuveritelne.
Ja som mala spolužiačku ktora si na strednej začala s telocvikarom, teraz už maju dve deti :) Takže pohoda. Spravaj sa normalne, bude to vaše tajomstvo. Ten rok už nejak vydržiš. A mala by si zavoleť jemu, že čo a ako, pripadne napisať.

kralowna

zasadne nezasadne? to podla toho, ci si v jeho posteli bola dobra,alebo nie.. xD... takze mozno nakoniec cez maturitu prejdes kvoli svojej pinde..:P.a s cistym vysvedckoml... gratulujem.. xD

liana01

nesmu?? a to je kde napisane??:D
ja som mala tiez mladeho ucitela, ktory chodil so studentkou a co ako?? Ved bol mlady a chodil este po diskotekach, robil hudbu, mlady nezavisly clovek, akurat ze bol "pan ucitel" on ma drzat celibat ci co ako?

Kika:)

Ou kostička kruté :-) Nezávidím, ale zároven áno, myslím, že To može byt celkom vzrušujúce:-)
Ale nie prepáč, tak bola si blbá, ale asi máš na to roky, je to len tvoja vec ským sa vyspíš, Len teraz ta trošku osud o*ebal:-)
Tak skús sa tvárit že nič, proste ako k iným učitelom...hmm?

heaven

drobecc, milujes, ale nikdy ti nedali, co:-)). kostickaa chovaj sa k nemu ako k ucitelovi a nikomu, naozaj nikomu to nepovedz. Ani on nema zaujem aby sa to vedelo, to si mozes byt ista. Ak nie je debil, tak si nezasadne.