Nevedela som...

Príspevok v téme: Nevedela som...
kostickaa

Takze je to dlhy pribeh, ale skratim ho: prestupujem do maturitneho rocnika na inu skolu. A ked som tam bola vybavit papiere, stretla som HO - muza - ucitela, o ktorom som nevedela, ze je ucitel, ked som s nim spala... Boli sme naliati, bolo to na diskoteke, potom po diskoteke u neho. Potom sme si parkrat zavolali, stale to medzi nami iskrilo...

A teraz mi ma byt triedny!!! Co mam robit? Ako sa mam k nemu spravat?

0vecka

2 malaalam ja na drogach nic zle nevidim a tomu ver ze do toho vidim celkom fajn poznam ludi co davali nejaky cas heroin alebo pervitin a su tu zivi zdravi a veseli... to je tiez vec tolerancie a bohuzial nasa spolocnost je velmi netolerantna....

tomasssko21

pre 0vecka: ty si asi rovnaka ako ona..pretoze tvoje nazory su nazory cloveka, ktory berie veci povrchne a nie srdcom....take dievca ako ty by som etda nechcel

malaalam

0vecka, ale ak niekto bude fetovat , drogovat, tiez ho nemoze nikto odsudit? ved to je iny zivotny styl, to nie je netolerantnost, to je nazor...pytala sa na nazor, tak jej ho ludia pisu...

0vecka

hej hej to co si napisala tak to je uplna netolerantnost Len preto ze niekto ma iny zivotny styl ako ty tak ho/ju odsudis.

dobra vila

Baby, je to vas nazor, neberiem vam ho...ale podla vas to je normalne, ze sa s niekym zoznami na diskoteke a rozda si to s nim? sorry, ale potom ste z rovnakeho cesta (do toho ma vsak nic, samozrejme, to takisto moze byt iba vas nazor...)
Ale urcite tu bude jej nastavajucemu chlapbovi VELMI imponovat, ze ma take SUPER dievca, ktore sa tak lahko lovi... Netreba zabudat, ze chlapcom, ktori si hladaju vaznu znamost a nie iba baby sukacky, to urcite nelichoti...
Byt chalanom, ja by som nechcel takuto babu... sice...on o tom nemusi vediet...draha, by mu to urcite aj zaprela. Neviem, prepacte, ale o tejto babe uz mam aj tak vytvoreny dost negativny nazor, iba tolko... Nazor k situacii som uz napisala nizzsie. bodka. pekny den :D

jajusa478

suhlasim s "0vecka" .
dnes je uz vsetko mozne, takze na tom tiez nevidim nic zle, ze sa spolu vyspali.
dnes to vobec nie je len o tej laske..

0vecka

no a kde je napisane, kto povedal ze sex musi byt z lasky?? v dnesnej dobe je normalne ze si ludia len tak ficia...

dobra vila

0vecka, na tom ked sa niekto s niekym vyspi, nie je nic zle, pokial je to VO vztahu a z lasky (a nepokladam svoje nazory za staromodne). Ale ako citam prispevok tejto dievciny - boli sme naliati a rozdali si to po diskoteke a co ja viem co... Tak ak toto ti pride normalne, tak no comment.
Akoze...neviem, ci sa ten ucitel bude na nu normalne pozerat a ci mu nebude hlavou hutat, ci to nahodou nepovedala nejakym dalsim inym dievcatam atd...takisto si myslim, ze (aj z toho dovodu) ju bude uprednostnovat a bude k nej menej objektivny = lepsie znamky, očko...
Nvm...maturitny rocnik, naco si prestupila? Kvoli tomuto?! :D
Ja neviem, dievca drahe, nerada sudim ludi, ale toto co si tu napisala mi o tebe prezradilo viac nez dost...