Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Drobne vyrazky - skoro vsade

Príspevok v téme: Drobne vyrazky - skoro vsade
miriam2

Ahojte! Neviem prečo ale asi posledny tyzden som sa hrozne vyhadzala. Zacalo to najprv na ramenach, teraz som uplne vyhadzana na tvari a uz vyzera katastrofalne aj moj dekolt. Su to male cervene vyrazky s bielym zakoncenim ci ako to nazvat . Od coho to mozem mat? moze to byt alergia na nejake jedlo, ci alerigia sa prejavuje inac? nemal uz niekto nieco taketo?..dakujem

Marthiana

Dobrý den.Včera som bola u lekára,lebo som sa vyhádzala na celom tele.Začalo to rukami a teraz to mám všade.Strašne to svŕbí a vyzerá to ako keby ma doštípali komáre.Niektoré pupáky napr.dva,tri,alebo štyri sú tesne pri sebe.Natierám sa takým bledohnedým krémom(na predpis) a užívam aj Dithiaden,ale len večer,lebo kojím.Dnes som si našla nové pupáky :( Neviem čo mám robiť.

narkozka

ahoj ja som bola tiez zo dna na den vyhadzana ale iba na polovici tela bolo to strasne ale potom mi dala kozna taky kremik a preslo to

mnamka257

pokial si sa vyhadzala takto nahle, tak to moze byt nejaka alergia, pretoze bezne akne , sa rozsiruje pomalsie-na tvojom mieste by som zasla rychlo ku koznehj lekarke, aby sa ti to neroznieslo este viac-pretoze potom to bude aj tazsie znicit...tak vela stastia

petka56

ja som toto mala na tavri...a som spala na paperovom vankusi...nemas ho anhdoou?.resp to moze byt korenie alebo hoiaka reakcia alergia na nieco co si zjedla...na to super pomaha zynerit..je na predpsi od koznej doktorky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Drobne vyrazky - skoro vsade - Fórum - ZDRAVIE.sk