Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zastaviť menštruaciu?

Príspevok v téme: Ako zastaviť menštruaciu?
faith

Mám velký problém, pondelok som objednaná na jeden zákrok, dosť intimny pod narkozou, nemožem to odložiť lebo odchádzam. Ako naneštastie som to včera dostala. Vačšinou mi to trvá 5 dní, potrebovala by som aby som to pondelok nemala. Skušam ascorutil, citrony, ale bojím sa že moje telo sa nedá oklamať. čo možem ešte urobiť? naozaj to nemožem odložiť:(

olalaalalo

Skuste jelenie cviky , skušala som funguju , každý den rano ked vstanete a ked pojdete spať asi tak

Pekný deň prajem

MeGupa

Ahojte aj ja som potrebovala zastatiť menštruaciu. Skúšala som citrón ale nezabral:(. Kamarátka mi poradila nech skúsim nejaky caj tak som skúsila žihlavovy,repikovy,... Nezaberali. Potom som už cela nestastna skúsila BRUSNICOVY ČAJ pila som ho cely den asi tak 10 poharov za den. Na dalsí den som ho uz nemala. Normalne mi trva 8 dni ale skoncil mi za 4 dni neviem ci to bolo koli tomu caju ale asi hej. Pouzijem to vzdy ked ju potrebujem zastavit a mne to funguje:)

Holiin222

Prosím vás o rady ako zastaviť menštruáciu keď som ju dostala skor ako mala prísť a v najbližšej dobe idem preč a nemôžem ju tam mať

Nikol000

Ahojte,nevedeli by ste mi poradit ako mam zastaviť menstruaciu? Dostala som ju skor ako mala byť a v najbližších dňoch idem preč a nemôžem ju tam mať prosím o rady bez tabletiek

mistr

Majster Chian Zettnersan vo svojej knihe Stará čínská tajemství v kapitole nazvanej Ženské jelení cvičení opisuje prirodzený spôsob zastavenia menštruácie.

Ellin4

Ahojte mám 11 rokov a zajtra ideme so školou na plavecký výcvik, v pondelok som dostala kramy a este stale to moc neprestalo prosiiiim poradte mi.

Marryy

Ahojte :) mám taký sprosty problem.Včera som dostala menzes a v stredu ideme na dovolenku. Nedá sa nejako menzes urýchliť alebo také niečo?? Nechcem si dávať tampón :( ani to neviem :( :'( a asi ho tam ani nevopchám :'(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zastaviť menštruaciu? - Fórum - ZDRAVIE.sk