Vliezol mi do tela duch?

Príspevok v téme: Vliezol mi do tela duch?
Laura_

Občas sa mi v noci stane, akokeby moje telo niekto ovladal, cela som stuhnuta a nemôžem sa pohnúť, niečo mi v tom brani a citim zimomriavky po tele. Vždy sa na to zobudim a aj keď sa chcem pohnúť, nejde to a ešte k tomu akokeby sa mi ťažko dýchalo. Akoby mi niekto sedel na hrudniku. Aj vam sa to stava? Je to divne, ale mam to posledne 4 roky aspon 4x do roka odkedy mi zomreli obidve babky, veríte že to môže mať nejaku nevysvetlitelnu suvislosť?

0vecka

2 sedem moze to suviet... to po prve a po druhe dostal si takymto sposobom nejaku informaciu ktoru si inak vediet nemohol??? urcite nie... ak xces verit nejakym fantasmagoriam svojho vlastneho mozgu tak prosim...

sedem

jasne! vsetko sa da logicky zdovodnit! Pravdaze, vzdy je to spankova paralyza.
Akurat mne sa toto stalo jediny krat v zivote a to, ked mi stary otec zomrel, v tu noc, zobudil som sa na to, ze sa nemozem pohnut, nieco ma silno tlacilo do hrude a nemohol som poriadne otvorit oci, ale aspon trochu sa mi dalo, tak som videl, ze cela izba bola zaliata fialovym svetlom a pocul som hlas stareho otca, ktory dvakrat zavolal moje meno... A to som na taketo veci nikdy neveril. Takze spankova paralyza a zrovna ked mi stary otec umrie...

secra

zdravim Vas,
rada by som sa Vas opytala, ci viete o co by mohlo ist. Stala sa mi taka vec. Nikdy, podotykam, nikdy v zivote by som sa neponizila k tomu, ze by som ublizovala svojmu vlastnemu telu. Raz vecer som sa ocitla v miestnosti, kde som si ziletkou rezala nohu. Nebola som to ja, citila som sa strasne zkliesnene akoby ma nieco ovladalo. Moj skepticky priatel mi vobec neveri. Neviem co sa stalo, nedokazala som v tej chvili nic povedat. Uvitam nazory, ci vysvetlenia ludi, ktori by mi dokazali odpovedat. Velka vdaka

nikto123

hmm...aj mne sa to stáva...a zistila som, že sa to stáva takmer všetkým ľuďom...nejde o duchov, ani nič podobné, nikto ťa bnechodí navštevovať, je to len to, že keď si v sne, tak nervy ti kokeby nepraccujú...a keď sa náhle preberieš ešte nie sú zorientované .

LOBO

Duch do tela nevlieza ,iba do svojho ak sa vráti z tunela duša do tela.Do tela sa dostávajú démoni,ja viem sa na tom začnete smiat ale, existujú zdokumentované prípady ked bol človek posadnutý. Nechcem strašit ,ale vtedy by ste mali naozaj problém a veľký.Oficialne nič také neexistuje,ale sú prípady a fakt zaznamenané ked posadnutí ľudia vydávajú kvílivý krik,majú neuveriteľnú silu,a rozprávajú samé nadávky. Najznámejší prípad je dievačatka z bavorska Aneliese 1973. ked si to prečítate neostanete takí skeptici. A to je len zlomok čo sa dostalo von. Dobrý článok www.tajomno.sk názov DUCHOVIA

kacenka289

ja si osobne myslím, že ide o spánkovú paralýzu tiež si tým prechádzam , najskôr som si myslela že je to dajaký duch až som chcela farára volať, zomrel mi aj dedko aj strýko a ja tomu neverím že oni by mi dokázali takto ubližovať pretože ich nadovšetko ľúbim ...takže treba sa s tým len vyrovnať a nemysliet nato a snád to raz prestane

magda11_11

Ziadny strach, ide o neskodnu navstevu vasich blizkych, zosnulych. Nic vam nehrozi. Pocit zimi sposobuje energia, ktoru so sebou prinasaju a tlak na hrudiku je len zo strachu, stresu. Viem, ze to nie je prijemny zazitok, ale aspon vieme, ze na tomto svete nie sme len my - zivi :)

diana211

ľudia mne sa to stáva aj asi každé 2 mesiace.Petuska B-ale si ma ukľudnila,vedela som,že existuje na to nejaké reálne vysvetlenie.Už predtým som uvažovala nad tým,že to mi zrejme akoby strpne celé telo a to preto ten pocit,akoby vás niečo zaľahlo.