Vliezol mi do tela duch?

Príspevok v téme: Vliezol mi do tela duch?
Laura_

Občas sa mi v noci stane, akokeby moje telo niekto ovladal, cela som stuhnuta a nemôžem sa pohnúť, niečo mi v tom brani a citim zimomriavky po tele. Vždy sa na to zobudim a aj keď sa chcem pohnúť, nejde to a ešte k tomu akokeby sa mi ťažko dýchalo. Akoby mi niekto sedel na hrudniku. Aj vam sa to stava? Je to divne, ale mam to posledne 4 roky aspon 4x do roka odkedy mi zomreli obidve babky, veríte že to môže mať nejaku nevysvetlitelnu suvislosť?

Laura_

Tu je o tom písane to je presne to čo mavam občas, tak keď už viem, že sa to stava tak nemyslim na žiadnych duchov, je to normalne.
Ale raz sa mi stalo, že som sa zobudila na to že sa nemôžem nadýchnuť, len som tak lapala po dychu a keď som otvorila oči tak som pred sebou videla hlavu mojej mrtvej babky. Tak možno ma chcela zobudiť aby som sa nezadusila v tej spankovej paralýze, je to divné no potom som za aj tak nemohla pohnúť od strachu keď som ju zbadala.

LiankaN

Laura_ ....... proste ta chodi navstevovat babka ! Vysviet si pokvapkaj svetenou vodou steny a kuty v izbe kde spis a uvidis prejde to aj ked sa mozno smejes skus a uvidis a nech si tu kazdy pise co chce ziadne vedecke kokociny

:-)

Ahoj, aj ja to mávam posledný rok. Ty to mávaš cca 4x do roka, no ja už niečo vyše roka skoro každý týždeň, niekoľko dní, niekedy aj niekoľko krát za sebou. Je to strašný pocit. Aj mne to začalo bývať po smrti dedka. Mne sa niekedy stáva, že sa mi sníva, že ma pohrýzne nejaké zviera do ruky a vtedy mi začne spánková paralýza. A po prebudení niekedy normálne cítim miesto na ruke, kde ma to pohrýzlo. Dá sa tej paralýzy nejako zbaviť? A z čoho to vlastne vzniká? Aká je príčina???

pipinocka

neviem ci sa to sem hodi ale aj mne sa s mojim priatelom nieco stalo.... stale sme na parkovisku pri kostole( asi tak 100m od neh) naraz sme videli ako sa pri fare zasvietilo tak sme sa pozerali ze ci niekto nieco tam nieje ale nic... a tak som sa pozrela na sekundu na priatela a uz som videla tien ako isiel po ceste... tak sme rychlo sa isli kuknut samozrejem na aute ze kto to bol... pretoze mi neslo do hlavy ako moze byt v tme tien( da sa to?) a tak v zastavke sme zazreli osobu ktore bola uplne v ciernom len mal bielu tvar to proste ani tvarou sa neda nazvat.. tak nas to oboch tak zhypnotizovalo ze sme skoro naburali len tak tak ze sme nespadli s cesty a este ze neslo oproti ziadne aute... vzdy ked si na to spomeniem sa bojim... pretoze ked sme sa otocili na aute uz to tam nebolo ato nesloziadne auto ani to nemohlo nikde odist nemalo by to sancu lebo mi sme tam prisli opat okamzite

zanzara

kocky doverne to poznam..zazivam to ...intenzivne pol roka..je to nieco,co sa neda fyzicky dokazat..ziadna apankova paralyza,viem co hovorim-sama som lekar...

voli

Poznám ludi ale aj píšu o tom ako nočná mora a tá ich v noci dusi nemožu dychat spat aj pohnut starši ludia by o tom vedeli rozprávat skus pytat ludi koklo veku 80

0vecka

2 josie v dnesnom svete ked das svetu dokaz a nejedna sa napr o popieranie holokaustu tak to urcite zoberie vazne velmi vela ludi :) takze ak nejaky mas smelo do toho :)

josie

pochopiteľne že kto neuvidí neuverí, ale myslím že aj keby existovali dôkazy, mnoho ľudí to bude považovať za výplod niečej bujnej fantázie, a kto by sa snažil poskytnúť dôkaz bude vyhlásený za blázna a odporúčaný k psychiatrovi, zrejme v dnešnom svete takéto veci tu už nemajú priestor

0vecka

2 selina urcite sa mylia vo vela veciach ked si nastudujes nieco o dejinach vedy tak zistis ze sa viac krat poriadne zmylili :) ale vies oni aspon isli na to logicky vsetko bolo podporene dokazmi alebo aspon indiciami pritom duchovia su len taky povidacky ze niekto si nieco vymyslel... :)