Co mi na toto poviete? Som normalna?

Príspevok v téme: Co mi na toto poviete? Som normalna?
5miriam5

Ahojte, rada by som vedela, co mam robit.Mam 20 rokov.Problem bude na konci, ale zacnem tym ze sa velmi rada malujem, vobec to pre mna nie je strata casu.Nenamalovana nejdem ani zo spom von, citila by som sa tak ako \"naha\".Ak som aj cely den doma, dam si aspon korektor a namalujem obocie.Jednoducho sa nenamalovana citim zle.A pritom mam nadhernu plet,nemam ani jednu vyrazku,ziadne kruhy pod ocami,nic,na dotyk je uplne jemnunka.Ludia vravia ze som moc pekna baba,jeden cas som robila aj fotomodelku. Ale najviac uvazujem nad tymto- mam priatela a ked u mna zostane na noc, odmalujem denne licenie a dam si make-up a namalujem obocie,pretoze inak by som sa pred nim hanbila.Ide i to ze mam tmave vlasy a blond obocie,vyzeram bez neho blbo. Myslim si ze to nie je normalne, ale neviem sa toho zbavit!Co mam robit? Obcas mam pocit ze je to chore,ale ozaj neviem co s tym. Alebo je nas takych viacej? Co si o tom celom myslite?
PS- Nemalujem sa nijak vystredne,vzdy len jemne a na oci si dam len spiralu a linku, tiene nenosim vobec.A ked som si raz s priatelom sla kupit make-up, spytal sa ma ze naco ked som doteraz nenosila. A neveril ked som mu povedala ze ho nosim /sme spolu 2roky/ cize ten make-up sedi ozaj dokonale-akoby ani nebol.
Dakujem za rady, chem s tym nieco spravit, aby som sa nehanbila aspon pred priatelom, len sa prosim nesmejte. Ja za to fakt nemozem, ale mam zaujem to zmenit. Viem ze je to cele cudne.

CMu_Q

ja som sa tiez hanbila odmalovana lahnut do postele k priatelovi :D ... ale kedze sme uz spolu 3 roky, tak nejako spontannte k tomu doslo, ze som si nanho zvykla a uz v pohode nenalicena som s nim aj pocas dna - kym nejdeme niekam von :)