Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nivea Straight & Easy

Príspevok v téme: Nivea Straight & Easy
Leush

Mam vlnite az mierne kucerave vlasy a tutim po rovnejsich. Zehlicku na vlasy nepouzivam. Pocula som, ze vraj STRAIGHT & EASY vyrovnava vlasy aj bez zehlenia.
Je to pravda ???????
Ake s tym mate skusenosti ?????
Akoze nechcem mat uplne rovne vlasy, postacia mi len take menej vlnitejsie (a mierne vybuchnutejsie :-D ).
Mala by som pouzivat aj SAMPON, KONDICIONER a aj BALZAM ?????
Nepostaci len jedno z nich ????
Dakujem za rady....

janula897

ja mam vlasy so sklonom ku kuceravosti, kupila som si celu sadu STRAIGHT & EASY a mozem povedat ze to pomaha ale necakajte od toho zazraky ma to len uhladzujuci efekt, A MAJTE NA PAMATI : VSETKY TIETO PRIPRAVKY SU AKTIVOVANE TEPLOM TAKZE ICH MUSITE VYFUKAT CEZ GULATU KEFU LEN VTEDY OD TOHO CAKAJTE AKO TAKE VYSLEDKY INAK MARNA SNAHA (ja pouzivam od lorealu este aj mlieko na ochranu pred teplym vzduchom), vlasy sa mi tak nekrepia a drzia tvar az viete ako to myslim (nie su rozhadzane vyzeraju akokeby som vysla od kadernicky) a vydrzia tak aj do dalsieho umyvania 2-3dni zalezi od vlastnosti vlasov nie kazdemu to moze pomoct

Leush

takze...kupila som si sampon S&E a celkom som spokojna :-). Uz nemam taky vybuch na hlave... Vlasy su uhladenejsie, jemnejsie a krasne vonaju :-). A vobec to nie je drahe

rikkis

tak ja som tiez vyskusala cely sed nivea straight and easy ale vyrovnali sa mi vlasy iba hore a konceky sa mi vzdy vlnia dokonca aj ked si cele vlasy vyzehlim konceky sa mi budu vzdy vlnit uz som na to vyskusala rozne veci a nic nepomaha poradte co mam este vyskusat aby sa mi konceky nekuceraveli?

rikkis

tak ja som tiez vyskusala cely sed nivea straight and easy ale vyrovnali sa mi vlasy iba hore a konceky sa mi vzdy vlnia dokonca aj ked si cele vlasy vyzehlim konceky sa mi budu vzdy vlnit uz som na to vyskusala rozne veci a nic nepomaha poradte co mam este vyskusat aby sa mi konceky nekuceraveli?

dajanka000

no ja síce kučeravé vlasy nemám .. ale musím si vždy zehlit, lebo ked si nevyžehlim tak mám strasný výbuch na hlavé a všeliako mi stojí a vlnia sa mi akurat trosku boky ... tak som vyskúšala tento šampoon a mala som to zvlnene este viac .. takze kravina velká .. inac podla mna značka nivea neni dobrá

kiki na

no kedže sú tam silikóny, tak to určite vyrovná alebo uhladí:) vyskúšaj a uvidíš:) ale určite všetky prípravky ak máš buravú hlavu:) radšej použivaj toto ako si ničit vlasy žehličkou.... blee

shell

ja som vyskusala vsetky 3 produkty cize sampon,kondicioner aj balzam..a musim povedat ze to funguje vyrovnali sa mi vlasy. ...jasne ze ich nemam bez zehlenia az take rovne ako v reklame ta modelka ale to sa dalo cakat ziadny sampon neposkytuje 100% ucinok..ale oplati sa to vyskusat vlasy po tom budete mat jemnejsie,leskle a urcite o 93% rovnejsie:D

zujky

Samozrejme ze nieje!! Bez zehlenia nemas sancu aby to vyzeralo ako v reklame.. . navyse ak si vlnita az kucerava .. tak nula bodov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.