veselé vianoce a šťastný nový rok

Príspevok v téme: veselé vianoce a šťastný nový rok
gomez

Keďže neviem či tu ešte budem tak by som Vám všetkým chcel popriať veselé vianoce s ľuďmi ktorých máte radi, s ľuďmi, ktorí majú radi Vás, a hlavne VEĽA ZDRAVIA.
Slávnostne si preto pri prestretom stole pripime na krásu našich koní a rýchlosť našich žien.
...a aby sa Vám už v živote nepostavil.
...žiadny čurák,
...do cesty.

srecisko

Veselé a stasné Vianoce veľa lásky zbožia pod stromčekom a bohato a pekne prežitie silvestra. HOHOHO a Mery CHRISTMAS

summer*

Želám Všetkým krásne Vianoce k kruhu svojich najbližších a tiež želám hlavne ZDRAVÍČKO, lebo to je to najdôležitejšie... a v Novom roku veľa úspechov a nezabudnite ako na Nový rok, tak po celý rok! Tak ahojte všetci a nezabudnite sa usmievať:-)

gomez

brunuska, zebra, život je krásny. Otyček nám tu spravil peknú náladičku. Kvoli jednému stebielku si predsa nepokazíte sviatky a ani svojim blízkym ktory sa na Vás tešia. A tešia sa aj t vašich úspechov, zdravia.
Babenky, žiadne slzavé údolie. My o Vás stojíme.
Brunuska, už som myslel, že sa z toho dostávaš. Kakáš na mňa. Všade ti nechávam odkazy.

otyček

ale no tak budte radi že ste na svete máte iba obyčajnú depku,takú jesenno-zimnú. bože ved ste asi všetci zdraví,asi aj mladí,verte tomu že život je je kráááásny!nie je to len o vianociach,tie si urobíte ked xcete sami.prajem VáM vsetkíím VELA STASTIA LASKY A ESTE LASKY a trošku penazí aby to bolo fajn