Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam zacat chodit s kolegom, vyhody a nevyhody

Príspevok v téme: mam zacat chodit s kolegom, vyhody a nevyhody
kolegova

Chodili by ste s kolegom z prace? Pracujeme v rovnakej firme, ale na inych oddeleniach, pozicne sme na rovnykych urovniach, casto sa stretame, chodi na obedy vtedy ked ja. On ma pozval na rande, ale vtedy som mala mat akurat sluzobku, tak som mu povedala, ze teraz nemozem, ze skor nabuduce. Tak sme sa dohodli na inom termine, ked sa vratim. Na tu kavu mozno pojdem, ale nie som si ista, ci mam potom prijat aj dalsie pozvanie a odpovedat kladne, ak sa ma opyta, ci s nim chcem chodit. Viete, ono by bolo fajn a prijemne, s nim chodit, je zabavny, aj celkom rozumny, je ku mne gentlmen. Co vsak potom, ak by sme sa rozisli? Ako sa bude dat fungovat v praci po rozchode? Ked by sme spolu zacali chodit, ako a kedy to povedat kolegom? Dakujem.

siu4

Zo zaciatku o nas nikto vo firme nevedel.neskor ,ked to vyplavalo na povrch,tak je jasne,ze mali vsetci reci,ci uz zavistlive alebo ine,ale take si netreba vsimat.Nas zivot a vztah nezavisi od toho,kto co povie.

siu4

Ja som sa toho tiez bala a dlho som vahala,ci ist do takeho vztahu.A nelutujem.Dokonca uz spolu byvame.takisto robime na inych oddeleniach,pomahame si,v com sa da.Nerozmyslam nad tym,co by bolo keby sme sa rozisli,lebo to ani neplanujeme:) Ale keby nahodou,tak by sme len obmedzili stretnutia

kolegova

Teraz to vyzera pol na pol, teraz by som ho aj chcela, ale bojim sa toho, ze to nevyjde. On je dost nekonfliktny a skor neprebojny typ, ochotne pomaha, ale co ja viem, co by sa z neho stalo, ak by to nevyslo?

darnian

My sme sa s priatelom dali dokopy vdaka praci. Ano je riziko, ze ked to zlyha, nebude to prijemne. Je fajn to mat na vedomi, ale nemozes sa tym riadit. Moze to vyjst a moze to byt fajn. Mne to vyhovuje, lebo aj ked sme kazdy na inom oddeleni, pracujeme aj spolu, je mi skvelou oporou, aj ja jemu, pomahame si a podporujeme sa. Jeho medzitym povysili, ale tato praca je pre nas oboch len docasnym riesenim, lebo ja mam okr. toho aj inu pracu. Aj tam je velka sanca, ze budeme robit spolu, lebo on tiez planuje robit tam kde ja, ale nevadi nam to. Dolezite je, aby ste v praci viedli pracovny a doma sukromny zivot. My sme to pre istotu zo zaciatku tajili a bolo to dobre. Teraz sme to pekne rozbehli a uz aj koegovia vedia a nevadi. A tiez sa musite po praci venovat kazdy aj svojmu osobnemu zivotu a zalubam- nielen tym spolocnym. Nakupy a kava s kamoskami, babske vylety a tak. Budete si potom vzacnejsi a nehrozi Vam tak ponorkova choroba. Ja si myslim, ze risk je zisk ;-) Drzim palce!

mariah

to ozaj neni dobry napad. budete spolu nielen sukromne ale sa aj stretavat pracovne tj travit spolu skoro 24 hodin. to moze ist na mozog. budu ta rozoberat jeho kolegovia a suskat si po firme. a ak sa rozidete tak o tom bude vediet cela firma vratane podrobnych detailov z vaseho sexualneho zivota /pokial patri k tym menej inteligentnym alebo pomstychtivym/. ja by som to neriskla

vrana111

Ešte ste ani nemali prvé rande a už riešiš rozchod?? Prestaň sa trápiť nad prkotinami, ak sa ti páči začni s ním chodiť, ak nie, tak nie, v čom je problém??? Kopec vzťahov vznikol v pracovnom prostredí, teba nemá čo zaujímať, ako sa k tomu postavia kolegovia. Ver mi, možno už aj niečo tušia, že sa kolegovi páčiš a držia vám palce.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam zacat chodit s kolegom, vyhody a nevyhody - Fórum - ZDRAVIE.sk