Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nejaka stranka na ucesy

emma7

ja som fotku nerdavvala do galerie, takze tam nie je, nebude ani ziadne zmurk, hehehe, si sa fajne odkurila :D

len ju chcem dat proste dole z tej stranky, vyskusala som si nejake ucesy a stacilo aj tak v tej demo verzii sa toho vela neda, tak co.

a uz sa mi to podarilo, takze je dole.

swistica

emma: neviem, ale nabuduce bud zodpovednejsia, nielenze si tam vycapis fotku, ale este to aj sem napises aby si ta vsetci mohli kuknut v galerii, zmurk

emma7

hej ludia, ak som si dala fotku na ucesy-sk.happyhair.sk a chcem ju dat dole z tamade ako to mam urobit? nejak mi to nejde

miccka

www.happyhair.sk
presne ako si pisala..vlozis foto a mozes menit ucesy aj farbu vlasov, ale tusim sa musis zaregistrovat a pojdu ti tie zakladne ucesy..ale ked si predplatis tak si mozes skusat ucesy aj roznych hviezd, spevacok, hereciek atd..to sa tam docitas:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nejaka stranka na ucesy - Fórum - ZDRAVIE.sk