Henna Tattoo

coocakavat

deedra: japonske tetovanie robia v BA v studiu AIDYL , ja som tomu verna, dala som si tam spravit pierc aj tattoo normalne, je to kvalita
pre viac info
www.aidyl.sk

coocakavat

ja som mala pred dvoma rokmi ciernu hennu, dala som si to nakreslit v BA v jednom studiu, stalo ma to 300sk a vydrzalo mi to dva mesiace preto, lebo pred sprchovanim som si to natierala indulonou -co sposobilo ze voda to neobmyvala priamo, lebo indulona zmastnila kozu a voda nemala sancu to zmyt...bola som s tym velmi spokojna, neskor som si dala spravit tetovanie normalne

micaa

a aku henu chces vyskusat? Tu ciernu? Alebo prirodnu (ta je taka hnedo-cervena). Do ciernej sa totiz primiesavaju rozne chemikalie aby dlhsie vydrzala a u nas je tusim aj zakazana...
kuk sem www.metoo.sk-

blejd

aj ja som si to dal robit v chorvatsku v tribunj (mesto) je to cenovo rozdelene podla velkosti obrazku tie vacsie stoja od 100 kn (400SK) do 200 kn (800SK) a mensie stoja od 50kn (200SK) tot vse :) aaa ide to podla mna rychlo dole :(

deerdra

ja som si to dala robit v choratsku ked sme boli na dovolenke. minuly rok to vydrzalo 18 dní (a hovorili ze 10-15)a to som sa este riadne potápala,cely den vo vode, a tento rok to bolo uz na inom mieste tak skoro 2 tydzne vode som sa vyhybala a aj tak.