predtym mi pozeral do oci, teraz mi sonduje telo, preco?

Príspevok v téme: predtym mi pozeral do oci, teraz mi sonduje telo, preco?
plocha

Zoznamila som sa s istym sympatickym muzom. Nechodime spolu. Pacilo sa mi na nom, ze ked sme sa stretli, pozeral mi rovno do oci a nie do vystrihu, ako to robia ostatni muzi inym zenam. Lenze potom sa nieco zmenilo. Neskor, ked sme sa stretli, uz mi zacal pozerat do vystrihu. Vlastne, do vystrihu, ak by som nejaky mala. A teraz, ked sa stretneme a rozravame, uz ma ocami sonduje od hlavy az po paty a spat. Ja nechapem, co na mne moze vidiet? Ved ja som plocha ako doska, ako sa vravi, ani cici, ani rici. Neviem, mozno sa mu aj pacim. Bojim sa vsak, ze bude ako byvaly, ze mu pojde len o sex, nie o mna. Co robit? Preco mi uz nepozera do oci ako predtym? Dakujem.

katty192

ahoj, no už to tak bude, že chlapom sa páčia ženy a pozerajú sa nielen po partnerkách, ale aj po druhých ženách
myslím, že sa ti stále pozerá aj do očí, ale nemá veci ujasnené, preto pozerá kade tade, po tvojom tele, hľadá a spoznáva, nie je na tom nič zlé, horšie by bolo, keby si s ním strácala duševný kontakt a začalo by ti jeho sondovanie vadiť, v takom prípade sa treba asi trocha stiahnuť, nech sám príde na to najdôležitejšie, čo chce a že si ťa má vážiť ako človeka aj s nejakými menšími nedostatkami? neviem, možno nemáš, ale každý má, je to v pohode