najleší pes

Príspevok v téme: najleší pes
kajuško

idú vianoce a mne zomrel včera môj naj. priatel.bol to 12.ročný bradáč-pes som strašne smutný,mám svoju rodinu ale všetci to zle znášame..ja a dcérka/12/najviac nechapem sám seba že takto dokážem smútiť za zvieratkom.asi si kúpim psíka ale určite nebude taký ako môj HENRY

jefima

mám 4mes.psíka ktorý tu pri mne spokojne spinká a verím,že máme pred sebou dlhý,dlhý spoločný život.Je to člen rodiny a mám ho len 2 mes.no život bez neho si už vôbec neviem a nechcem predstaviť.Učí ma,že svet nie je len čierny.

agina

My mame stavaca Aginu a tiez ju neskutocne milujem, mam po nej aj nick. Neviem si predstavit, ze raz tu uz nebude....

dominika88

ja mam 16 rokov a minuly vykend som bola u krsnej ktora ma teraz steniatka bradaca...velmi by som si priala mat 1 doma.chodila by som snim vonka,na prechadzky,vsetko mu vravela,citala rozpravky,bol by somnou stale...samam by som snim sla k zverolekarovi a aj ho kupoala aj vsetko co k psovi patri..pretoze mam teraz za sebou tazke obdobie a on by mi pomohol/viem to...volal by sa beny ...vsetko je pekne ale nasi stym nesuhlasia...poradte mi niekto prosim ako ich mam presvedcit.dakujem...

sandica

brunuska krasne si to vystihla!!!ja mam len 3mesiace stena boxera-je to kraaaaaaasna fenka a uz ju zboznujem! proste ten pocit ked sa na mna pozrie tymi krasnymi uprimnymi ockami je na nezaplatenie!dava najavo svoju lasku a uz zacina byt neodmyslitelnou sucastou mojho kazdodenneho zivota!!!ani neviem co bude ked budem na vyske a budem ju vidat len cez vikend...:(

marikaa

je mi luto ze Ti zomrel psik.Ja mam orksirku,je velmi mila ved to poznas sam tie vlastnosti.ja osobne by som si zaobstarala noveho psika.Tiez som uz prezila smrt psika poulicna zmeszil s otcom na dedine a ked otec zomrel,tak tam zostal sam.Bol stastny.ja s dcerou sme o chceli zobrat do bytu,no muz a syn nechceli,vraj by sa tam zle citil.nakoniec sme to priznali ze to bude tak.zostal tam sam,bol tam stastny,susedia ho krmili,kazdy tyzden sme ho chodili navstevovat.cakal nasPrezil tak sam 14 rokov.Potom sa tam pobil s vlciakom a ten mu ublizil tak ze to bolo nezlucitelne s jeho zitim.opatrovali sme ho striedali sme sa pr nom 2 tyzdne,chodil k nemu veterinar,no zomrel.Bolo to hrozne,plakali sme vsetci.Taky je zivot.Drzim Ti palce aby si sa s tym co najskor zmieril aj s dcerou a s celou rodinou.

Kachita

Ja som mala fenku, 16 rokov. Ked zomrela, bola som na dne, mala som pocit, ze nikto sa ku mne nedostane tak blizko. Chcela som si potom zaobstarat podobneho havka. Cele dni som travila na internete hladajuc nieco podobne. Az som si uvedomila, ze ten novy pes by pri mne iba trpel. Stale by som si porovnavala tu moju s tym novym priselcom. Teraz, je tomu skoro dva roky, mam noveho havka. Nie je to bastardik ako predtym, je to airedale. Uplne iny. Aspon nemozem porovnavat. Tazko som si k nemu hladala cestu. Ale som rada. Ale tak ako prva velka laska je jedina, moj prvy hafan bol jediny. Mala som ho od 6 rokov. Citove puto, ktore medzi nami vzniklo, bolo vynimocne. Pre mna neexistoval lepsi pes. A nas vztah bil do oci. Kto miluje psov, to este nemusi chapat. Ale kto mal velmi vrucny vztah k svojmu psovi, ale velmi velmi vrucny, pre okolie az neuveritelny, tak vie pochopit moju bolest. Dodnes mam mojho prveho psika ako neprekonatelny vzor.

brunuska

keby zomrel moj pes tak to neprezijem. niekomu to moze byt smiesne-ale to neni len zviera-ma dusu,miluje a lasku neodmieta,pocuva hoc neodpoveda, neodsudzuje,dodava silu a energiu,nuti nas zit

simona

uplne ta viem pochopit lebo som sa uz bohuzial dostala do stavu, kedy sa viem vcitit do druheho cloveka co citi a preto ked som si to len precitala co pises tak som sa rozplakala a velmi..sialene ja viem plakat za uplne cudzim psom..ja dufam ze ten stav ma prejde a ja budem zas ja..ale to je uz o inom...proste chcela som povedat ze ty si to napisal tak ze idu Vianoce..ale neber to tak pretoze Vianoce nie su nic az tak vynimocne, ako si to kazdy predstavuje..akoze jasne je to sviatok a vazim si ho ale..nikde nie je napisane ze ked sa pred Vianocami niekomu nieco stane tak sa to ma brat nejako tragickejsie..keby ti psik zomrel hocijaky mesiac v roku, bolelo by ta to rovnako..ludom sa stavaju aj horsie veci a to prave tak pred Vianocami, na Vianoce, ako aj ostatne dni v roku ale chapem co citis a je mi to velmi luto..prajem uprimnu sustrast.