laska k nemu alebo k situacii?

Príspevok v téme: laska k nemu alebo k situacii?
laskonka

Chcela by som sa opytat, ci ma niekto podobny problem. Par krat som sa uz zalubila, ale mam taky pocit, ze som sa nezamilovala do toho chalana, ale skor do tej situacie, ktora sa mi zdala "sexy", wau, ako z filmu... takto to bolo aj s mojou sucasnou laskou. Najskor ma pritahovali tie okolnosti a to vsetko okolo toho, a az neskor sa ta laska zmenila na lasku k nemu samotnemu. Cize, aby som to zrnula, nedokazem sa zalubit do niekoho preto, ze ma "krasne hlboke oci" alebo "sexy usmev", ale pritahuje ma napriklad situacia typu: "nikto by nepovedal, ze my dvaja sa niekedy dame dokopy" ... rozumie mi niekto, co tym chcem povedat? je to podla vas v poriadku? ako prebieha, resp. od coho vacsinou zavisi zalubenie sa u vas ostatnych? najde sa niekto podobny? Dakujem za kazdy prispevok. Mozno si mnohi z vas povedia: Boze, mat tak jej problemy! Ale mna skratka zaujima, ci je to takto normalne a ako to vnimaju ini. :-)

babuska

Ja zas mam taky problem ze myslim na jedneho chalana cele dni mesiace.... pozname sa rok a pol . vdaka netu . je super a perfektne si rozumieme. Ale nie je to moj typ akoze myslim fyzicky... ja viem ze krasa nie je dolezita ale nemozem si pomoct ked vidim dakeho pekneho chalana.. :) Tak si povierm ze waw :) akoze ja vviem to asi viaceri , ale casto ma napadne mysllienka ci to vobec ma cele zmysle ci by som sa nemala orientovat na niekoho ineho ako na naho kedze ma pomaly 27 a ja 18 a pol . A byva dalekoo....na posledy sme sa videli na moje narodky. Ked som s nim mam absolitne zmiesane pocity neviem ci on je TEN s kt by som si mala zacat .........
Nikdy som s nikym nechodila......... A stale rozmyslam ....... co mam robit ako toto cele vyriest ....

laskonka

no, myslim, ze tato tema nejako upada, pretoze som si uvedomila, ze ja tu trepem len somariny.... je tazke opisat presne ten moj problem, pocity, aj tu situaciu, to treba zazit. A riesenie to zrejme aj tak nema. Takze, kaslat na to! nasilu si nikoho aj tak hladat nebudem.

ShaulaThalit

niekedy to tak byva, nic si z toho nerob... niektore veci netreba pochopit, staci ich len prijat.. waw, toto bola super situacia :P

laskonka

sway, ja sa vacsinou zalubim az ked dotycneho trochu viac spoznam, vacsinou chalana, ktory je naprv kamarat, resp. vydavame sa casto....
viete co? Ja som asi na to prisla! Vacsinou sa zalubim do kamarata, alebo lepsie povedane, do spoluziaka! uz do dvoch spoluziakov som bola zalubena!!! =O paneboze, a co ked uz nebudem jedneho dna chodit do skoly? uz sa nikdy nezalubim? Pretoze som zistila, ze mi strasne sexy pripada vztah so spoluziakom.

ceky

sway, neskúsiš = nezažiješ! Môže sa ti zhnusiť ale aj nemusí. Keď to neskúsiš bude tam slovo "keby" alebo "čo ak" .
K tvojej " peknej tváričke" :) :som človek ktorý sa pozerá najkôr na situáciu a až potom na krásu(v prípade že som si vybral partnerku pre oboje) niečo ako zmäknutie u mňa nehrozí...

sway

Ja len,ze som dospela zatial k nazoru,ze par si casom zazije situacie,kedy jeden polezie tomu druhemu na nervy a keby ten frflos bol este aj fyzicky neprijemny,asi by som nemala problem ho na minutu vykopnut...Ale ked tam sedi pekna tvaricka,tak aj srdce zmakne:-)
Este pre prispievatelku,ak si sa naozaj zalubila do situacie pocitaj,ze sa ti ten dotycny moze neskutocne zhnusit,ked HO spoznas,hmm aspon mne sa to stalo v jednom pripade a odvtedy "lasku k situaciam" nepreferujem;-)

ceky

swey, priority si určuje každý individuálne ale keď ťa zaujímajú moje:
Je to individuálne;P záleží na čom je založený ten vzťah. Vzťah dokážem založiť skutočne na všeličom :)