Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnusná mačka

0vecka

nechapem ako ta mohla pokusat...sak chod tam daj jedlo vymen vodu vymen piesok ci co to je ak je treba a ak sa moc priblizi tak ju jemne ale razne odkopni nophou a je to... ty to hovoris ako keby to bol tiger...

ciccc

no stara tema... ja macky zboznujem...hoci mame inteligentneho psa, macky su aj tak top..lebo si nedaju rozkazovat, maju vlastnu hlavu a su cistotnejsie od psov, nezeru hovna a clovek sa nemusi kazde rano prizerat, jak cupia a seru pod oknami pri cinziakoch... a macicky su proste sarmantne selmicky..mnau :*...keby som mohla, tak by som dala vsetkych psich curakov vykastrovat, hlave tych takych pudlikov nechutnych, nech sa nekotia

vevesa

do riti, zase stara tema:) tak nic
PS: vzdy sa mi potvrdilo ze kto sa ako chova k zvieratam taky je aj k ludom.
ludia co nenavidia macky ale zboznuju psy robia rovnake rozdiely k ludom.

vevesa

1. macka je velmi citliva na pachy, takze psy z teba velmi dobre citila:)
2. macka prenasa choroby rovnako ako psy, holuby, sliepky, atd. akurat ze ja som na rozdiel od vas vsetkych mala stastie vzdy na choroby od ludi - od herpesu, chripky, zltacka a pod. (zatial som od macky nic nechytila)
3. to ze macka skoci na nohu, alebo hryzie a skrabe ruku je jej forma ,,hry,,. napr. ako sa hra macka s klbkom? toci si ho zadnymi labkami, hryzie ho a drzi ho prednymi labkami. to iste robi mne napr. s rukou. kedze sa jej ale dost venujem tak som ju naucila hryzt a skriabat s citom ako tak.
4. kedze si tu macku nevychovavala ani s nou moc netravila cas nemozes cakat, ze ti bude doverovat, daj jej jest, vodu, zachodik vymen, pohladkaj po hlave, prehovor k nej nech pocuje a pozna tvoj hlas a chod si po svojom - ziadne zdrzovacky, vytvaranie si vztahu - zase odides na x hodin prec a macka ostane sama. co by si si o tom na jej mieste myslela?
5. ano, pes patri do budy (= za mreze) a zena ma plodit deti, oplodnuju vas vasi muzi kazdy rok tak ako to ma byt?

sondalina

Niektori ludia su egoisticke nechutne tvory,ktore si myslia,ze ich umele travniky, bazeny a vsetky umele veci,ktore si okolo svojich zbohatlickych domov davaju a pestuju su dolezitejsie ako vsetko ostatne... Rozmaznane deticky s mobilmi v ruke, bez vztahu k prirode a zvieratam... Ano to ste vy bezcitne egoisticke tvory,ktore si myslia,ze maju pravo zabijat a neznasat zvierata pre vlastnu potrebu umelo vytvoreneho pohodlia... Nemienim takymto ,,ludom,, ani vysvetlovat ake su macky a ine zvierata mile stvorenia,pretoze to ani nepochopia... a ze clovek je inteligentny tvor... nie je... clovek len dostal moznost rozmyslat... castokrat toto rozmyslanie vyuzivame len na uspokojenie svojich egoistickych potrieb bez ohladu na ostatne zivocichy, prirodu atd...

alicka--

Airiana ja som uz skusala vsetko ale ja byvam na dedine tu sa macky kotia nekontrolovane uz viackrat sme boli na obci ,aby s tym volaco robili ale povedz co?Oni vyhlasia aby s nimi majitelia daco robili ale co ?Macku neuviazes ako psa,tak zatial len nadavame mozno ked volakto ochorie sa ,,chovatelia"spamataju len aby nebolo neskoro.

Airiana

alicka nie nemam deti,ale v tom mas pravdu,bala by som sa o ne keby sa mali hravat v takom prostredi...taketo veci sa tazko riesia,aj ked radikalne otravou sa mi zda dost prehnane, lebo, budem sa opakovat, macky za to nemozu... mozno by sa dalo pieskovisko nejako efektne prekryt,aby sa tam nedostali

Gerbil

Síce mám k psom lepší vzťah, keď psa mám doma, no mačky sú ozaj geniálne zvieratá a ľudia by sa od nich mohli všeličo naučiť. Ale samozrejme ako medzi nami, aj medzi mačkami sú dobré i zlé jedince.

alicka--

PREDSTAV SI ZE MA NAPADLO ZE ZA TO MOZE MOJA SUSEDA .NO NEVIEM CI MAS DETI JA MAM A NIE JE MI PRIJEMNE KED SA HRABU V MACACICH VYKALOCH .MOZNO ZE AJ TY BY SI NA MACKY HLADELA INAK .NIKDY SOM ICH NETRAVILA A ANI NEBUDEM A SUSEDE JE TO JEDNO CO SI MYSLIM ONA SA POVZUJE ZA OCHRANARKU U NEJ SA KOTIA A SUSEDIA MAJU O ZBAVU POSTARANE,LEN SRANDA KED SA PYTAM AJ NA OBCI CO S NIMA TAK MI POVEDIA CI NEVIEM NASYPAT OTRAVU .NO NEVIEM TAK LEN NADAVAM HROMZIM,UPRATUJEM ,DEZINFIKUJEM........

Airiana

katka nie, alicku to asi nenapadlo,bola by to asi privelka namaha trocha sa nad tym celym zamysliet a zistit ze zvieratka si to nedokazu uvedomit,ze nemaju taky rozum aby dokazali rozlisit co je bazen na kupanie a na co je pieskovisko,alebo su uz zvierata take inteligentne? tvoja suseda by si mala urobit poriadok,myslis si,ze ini take problemy nemaju? zato,ale nejdem zastrelit tu macku,ktora za to nemoze ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.