Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Narazena ruka

Príspevok v téme: Narazena ruka
Peter88887

Velmi nestastne som si narazil ruku do boxerskeho mecha na kolotococh. (ten automat co ukazuje skore - ano hlupy som). Siel som hned na druhe den k lekarovi, lebo mi cele zapestie zcernalo nemohol som v zapesti hybat. Poslal ma na rengten, prezrel to, povedal ze to nic, dali mi na to octanovu mast a bolo.

Presli vsak uz dva tyzdne, a stale ma to boli. Sice uz menej, avsak s rukoch nemozem velmi hybat. Nemozem tocit zapestim, (ako ked sa vytaca ziarovka).

Ma s tym niekto nejake skusenosti, ako dlho sa to bude asi hojit a co to najlepsie pomoze zahojit co najskor.

Peter88887

mam moznost zistit aj inak ako ist na dalsi rengten ci to je zlomene ?

nemam to opuchnute, len s tym nemozem hybat.

ortopedd

a nemas nahodou zlomeninu? moj syn mal zlomenu ruku a nemal tak dlho bolavu ruku, snad len tyzden.
mimochodom, dnes som stretla chalana, ktoremu pred tyzdnom diagnostikovali narazeny clenok, no stale ho to bolelo, tak zasli za inym lekarom, ten urobil dalsi snimok RTG a zistil mu zlomeninu v clenku

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Narazena ruka - Fórum - ZDRAVIE.sk