Nadmerná vlhkosť, čo stým?Prosím poraďte mi...

Príspevok v téme: Nadmerná vlhkosť, čo stým?Prosím poraďte mi...
Kika:)

Tak, možno sa budete čudovat načo chcem menit niečo čo by iné možno chceli, ALE Ono ten názov že nadmerná myslím vážne...Sex som mala len raz, ale necítila som takmer žiadne trenie, napriek tomu že partner bol obdarený dobre, Proste som bola moc vlhká, až to tak plieskalo, dost som sa za to hambila, a nemohla som sa uvolnit:(
nedávno ked ma terajší priatel prstoval, to isté, Nie že by som bola až taká neuveritelné nadržaná, ale proste som bola brutálne vlhká...
Prosím viete čo stým?
Nieje to príznak dákej choroby, alebo mám proste smolu a bude to tak stále aleb ako čo ?
Dakujem za rady,a vaše názory.

janekMY33

ale super za to sa vobec ale vobec nemusis hanbit naopak s tim by si sa mala chvalit potencionalnim napadnikom a uvidis aky pozitivny ohlas budes u nich mat

Kika:)

TAK o tom zvuku som tu na fóre čítala snád aj eseje, ale ešte som ho nezažila a dúfam že ani nezažijem, ale dakujem, upokojil si ma:-)

AdamKrt

Poviem to takto, cim cvachtavejsia, tym lepsia... :)

A take to domace frfotanie muslicky Ti nevadi ? To je tiez zaujimavy zvuk :) Ten nastane, ked je pohyb penisu vo vagine dost dlhy - az skoro po okraj, tak ako sa tam dostava zvuk a zatlaca. Zvuk sice nic moc, ale aspon sa clovek pobavi dobre a inac je to aj velmi prijemne :)

Takze cvachtaniu a frfotaniu 3x hura. Hura, hura, hura :)

AdamKrt

Milujem, ked to cvachta...

U priatelky dosiahnem to cvachtanie iba obcas, ked je to poriadne triem rukou - fisting. Keby bola takto vlhka stale, tak by to bolo vyborne.

Pretoze inak, aj ked pouzijeme Pharmatex a ono to vyschne, tak casto este musim kondom macat kazdu chvilku vo vode, co sa bojim, ze praskne. V minulosti som kondomy totiz nemacal a obrovske mnozstvo roznych znaciek praskalo ako na beziacom pase... Takze cvachtaniu zdar, mozes byt cela rada a urcite je rad aj priatel. Je to skvely pocit, takto cvachtajuca... Urcite lepsie ako ked je suchsia.

Jednoducho nic si z toho nerob a uzivaj si to. A ak viac vytekas, daj si pod seba uterak, ci papierove kuchynske utierky.

AdamKrt

Trochu silnejsie len tlacit, nie tlacit ako kon :) Ked je to namazane, tak to dobre klze a nemalo by to boliet, ak netlaci velkou silou.

Alebo staci si zobrat papierove kuchynske utierky a obcas si ju pretriet pri milovani, ako to vyteka vonku.

I ked sa to mazivo moze tvorit, nemoze sa tvorit do nekonecna. Je mozne, ze u niekoho sa vytvori na zaciatku a potom uz je toho menej.

Pripadne pri prstovani, ci fistingu sa to nalepi dost na suchu ruku. Staci umyt, utriet a moze sa to znovu nalepit.

Nahodou je to pekne, ak je zena takato klzka. Skuste nejake pozicie - napr. zo zadu s hlbsim prirazanim.

miška_18

moj podobné situácie mám aj ja a nehambím sa zato :) je to uplne normálne to je výtok a má ho skoro každá žena a ver tomu že je to lepšie než byť suchá a aby to doteba tlačil !!! ťa tak zoderie jedine :( ja to mávam ako kedy ae väčšinou som dosť vlhká a priatelovi to nevadí je len rád lebo to ide ako sa hovorí "jak pomasle" :D takže nemusíš sa ničoho báť je to normálne a už vôbec nie hambiť sa !!! pa