Pre vsetky milenky! Prosim citajte!

Príspevok v téme: Pre vsetky milenky! Prosim citajte!
"postihnuta"

Mile damy - milenky! Nejdem Vas odsudzovat. Viem, ze vsetky co tu piste nie ste vypocitave, ale zial zalubene. Aj napriek tomu, ze je to silne, budte prosim rozumne a nebudujte si svoje stastie na nestasti inych! Niektore mate mladsich, niektore starsich partnerov. Okrem toho, ze ublizujete nic netusiacej, castokrat milujucej manzelke, myslite prosim aj na deti svojich partnerov. Som dieta rozvedenych rodicov, ked som mala 20 rokov. Teraz sa mi asi rozvadzaju susedia- obidva rozpady vztahov su pre neveru!A to este nehovorim, kolko vztahov sa takto rozpadlo v okoli, alebo kolko ludi na okolo podvadza ci je podvadzanych. Vy si myslite, ze ked Vam partner narozprava, ze nie je vo vztahu stastny alebo ze im to neklape, ze je to pravda? Smiesne! Kazdy vztah riesi problemy. Ludia su individualne osobnosti a tak su casto ich nazory odlisne a problemy sa riesia hadkami, nervozitou- nie len v partnerstve, vsade! Ak nejaka rodina aj riesi nejake problemy, maju sa riesit vzajomne a nie tak, ze si jeden najde dalsieho partnera, ktory ho polutuje, vypocuje a postazuje si na toho "zleho" partnera. Ak si Vasi partneri stazuju na svoje zeny ci priatelky, skutocnost je taka, ze ich lubia a preto su s nimi. Mozno maju nejake krizy a problemy, ale vy ste pre nich len fyzicke a psychicke rozptylenie problemov. Pri vas sa odreaguju, ale ostavaju s tymi, ktorych lubia! Chlap totiz ked miluje, tak o svoje stastie bojuje, za akukolvek cenu!!! Ak by chceli byt s vami, tu bolest ktoru sposobia by isto pretrpeli a zvlast ak tie vase vztahy trvaju tak dlho! Viem ze je to tazke, ale vy sa trapite a este aj sposobujete trapenie inym! Stoji to zato? Ak uz nemate vlastnu hrdost, rozmyslali ste niekedy nad detmi svojich partnerov? Ohlasujem sa preto, lebo mi uz tato nezodpovednost a bezcharakternost lezie na nervy. Nasi mladi susedia mali v manzeltsve posledne dost hadky. Deti, peniaze, domacnost a tak...klasika v manzelstve. Zena to riesili tym, ze si pisala s ludmi na pokeci a nasla si mladsieho milenca. Prva na to prisla dcera, ale mama tvrdila, ze je len kamarat. Hm...jasne, deti nie su sproste! Uz to prasklo a zistil to aj manzel! Hadky, ublizovanie a krik su na dennom poriadku. Vcera v noci som stala pod oknami cinzaku a triasla sa strachom, lebo ich dcera - 17 rocne dievca chcelo z toho vsetkeho skocit z balkona. Mile milenky, viete co vsetko spravi vasa laska- navyse vlastne asi ani nie stastna s nami detmi?! Ich maly syn tomu este moc nerozumie, ale verte tomu, ze vsetko co doma vidi si zapamata! A dcera? Je vo veku, kedy spoznava vlastne lasky, okutakava si opacne pohlavie a tak. Co myslite, ze to spravi s jej psychikou? A to uz chodi z toho k psychologicke! Ja Vam teda poviem co! Mam 25 a nedokazem verit, ze raz nebudem podvadzana, lebo sa moj mily zalubi, alebo mu prepne, lebo ho zvedie nejaka krava, alebo naopak prepne mne, ublizim mu, alebo si znicim rodinu. Viete ake su tie myslienky bolestne??? Som dost silna osobnost, znesiem vela a nedam si ani skakat po hlave, ale od rozvodu svojich rodicov a vnimania tohto egoistickeho myslenia na okolo som neuveritelne ziarliva. Nicim tym seba a obcas aj svojho partnera. A rovnako su na tom moje dve sestry! A komu za to vdacim? Jednej krave, co uz rozbila zopar manzelstiev, resp. ich narusila, ale nie stastne pre odpustenie vydrzali. A to to ani nebola mlada zaba, pri ktorej by len otcovi po 40- tke preplo a chcel si dvihnut ego! Vsetko to boli a zije sa s tym dost na hovno, tak sa prosim nad sebou zamyslite. Dakujem v mene vsetkych rozvedenych deti a ich matiek (obcas aj otcov)!

barbinka

a súhlasím s keetr, že petuška to napísala len preto lebo M.K napísala, to čo chcela počuť (čítať). Ale je mi ľúto petušky, že žila v rozvrátenej rodine. Je jasné prečo má také názory, keďže nezažila šťastné manželstvo svojich rodičov.

[zruseny12]

aka trafena hus zagaga...?
pises zasa,len ze ti pasuje toto prislovie...
ALE MI TU TIEZ OBHAJUJEME OBJEKTIVNE,A AJ PAR NAS NAPISALO Z VLASTNEJ SKUSENOSTI...
a kedze viem,ake to je byt podvadzana atd.tak chapem aj ine,a nebudem ich nazyvat HISTERKAMI...
tebe tiez nenazven k...LEN PRETO,ZE BY SI CHCELA MAT VO VZTAHU VIAC CHLAPOV...
AK MAS NA TO ZALUDOK,TAK SI ZALOZ MNOHOMUZSTVO...JE TO TVOJA VEC...MANZEL NECH SI ZALOZI MNOHOZENSTVO A ZITE SI...
vy chceli ARGUMENTY tak ich piseme UZ SA VAM TO NEPACI...
MY MAME SIRSIE POZNANIE A VIDENIE,NIE VY...VY VIDITE LEN
PARTNER A JA
MY VIDIME
PARTNER+DETI+PARTNERKA
NEZABUDAJTE,ZE ZENA PO PORODE SA TIEZ MENI A PREHODNOCUJE SI PRIORITY...TIEZ...
TAKZE ABY STE RAZ NEBOLI TYMI HISTERKAMI VY...
MNA TO VOBEC NEURAZILO...lebo vobec som sa tak nechovala,ked ma ex podviedol...takze na mna to neplati...
co by ste potom povedali,na zeny,ktore idu na MILENKY napr.z vidlami atd.a to som tiez taku zenu poznala...
ZIVOT JE VELMI ROZNORODY...A PRINASA VSELIJEKE PREKVAPENIA...
NEVOHORTE NIKDY HOP,KYM NEPRESKOCITE...

keeetr

petuška - swai je oproti tebe jedno rozumné dievča, ktoré sa cíti v tom čo hovorí.....ale sorry ty, to nehrozí....za chvíľu ti ani swai nebude pasovať....to sa stavím.....

ženy nechajte petusku žit v dokonalosti toho čo ju naučil jej otec...mi to nezmeníme...a s nou si bude rozumieť len ten, kto bude pritakávať tomu čo ona točí!

tak sa nesnažte...rada budem písať so ženou, ktorá ma iný názor ako ja...budem sa snažiť viesť zmysluplný rozhovor.....

barbinka

M.K: to je len tvoja predstava, že nerozvraciaš rodinu. To si si len vtĺkla do hlavy, aby si mohla pokojne spávať, že? Troška pokory by nezaškodilo. opäť mi prišlo nevoľno....

nezaujatá

milé dámy,
nechápem, o čom ešte stále diskutujete...
Sú tu dva tábory, ktoré si nikdy nepodajú ruky pre rozdielne postoje a názory, nikdy nepríde k zhode. Tak prečo si kazíte deň urážkami, veď názory ste už x-krát rozobrali a opísali, každá (ý) ten svoj príbeh + komentár k iným.
Možno ste si ani nestačili všimnúť, že táto téma sa stala najdiskutovanejšou témou fóra. Láskavo sa ukludnite aj jedny aj druhé, aj tak týmto nič nevyriešite...
Všetkým prajem pekný deň

sway

mariaa ty mas na druhu stranu zazite vztahy,kde to prave kvoli nevere nefungovalo,lebo bola sprevadzana so vsetkymi tymi negativnymi znakmi,co ste popisali,ze cas aj peniaze radsej investoval do nej ako do vas a tym sa citis podvedena a okradnuta o manzela- ano tu si v prave spravat sa kludne aj hystericky,ked inak nepochopi,co ti ublizilo,ale prosim vinu hladaj v chlapovi a ako si napisala v charaktere,nie v samotnej nevere.Asi nemas pocit,ze by niekde mohol existovat dobry chlap,ktory by nemusel skryvat svoje sexualne tuzby,no pritom zostal loajalny voci rodine a zavezkom.Ale predsa existuje,ma to odzite petuska,ja a zda sa ze aj M.K.

keeetr

je mi vrcholne smiešne, že jedna žena tu napíše niečo...a patuška - jedna rozmumná žena......xixixi a ani ju nepozná! tak nad tým žasnem.

vieš prečo si to napísala, lebo povedala, len to čo ty chceš počuť!

si háklivá či i len na pomyslenie, že to čo ty robíš je nesprávne....

ani jedna osoba ťa tu neurazila, len povedala svoj názor...a ty chodíš isto ako nastražena mína, ktorá raz vybuchne...ale dobre vieš, že týmto forom ti to nehrozí, tak sa bavíš....ale v živote by som ťa chcela vidieť ako ty žiješ! určite my ostatné ženy by sme mali také lekcie na ktoré by sme nezabudli! či by sme boli milenky, manželky, deti....od teba by sme mali jasný príklad a vzor ako to má byť!

Petuska B

No prave maria je v tebe tej zloby az az. Sway nie kazdy chlap je svina, ale ti, ktorích opisovali oni, ze im neda peniaze, travi cas na ukor rodiny atd. mariaa a vysvetli mi ako M.K. ublizuje tej rodine? Pretoze spava so zenatym muzom? Vy ste fakt naivne, to si myslite ze ten chlap vam patri a bude tak 50 rokov spavat iba s vami???

[zruseny12]

PETUSKA
to je jedno,kto to napisal...zhodujete sa vo vela veciach...
a nikto nie je zaslepeny,to co tu pises o zlobe?...ASI MA PRAVDU KEEETR,CIM NAJDALEJ OD TEJTO TEMI...lebo prisla dalsia vyryvacka...