Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liecitel Anton Jasica

trishy

ja som pana Jasicu navstivila uz niekolko krat, a nelutujem peniaze ktore som tam nechala, za to ako mi pomohol by som kludne dala aj viac penazi. pomohol aj mojej rodine, nie len mne. ta suma co berie je smiesna v porovnani s tym ze mi usetril problemy niekolko rocne s ktorymi som si nevedela rady. nepouziva ziadne okultne praktiky, to su len vyplody zavistlivcov podla mojho nazoru. pracuje cez reflexne body ale ovela intenzivnejie ako klasicky maser, takze aj ten efekt je ovela lepsi. ked mam nejaky problem nevaham sa k nemu vybrat z vychodneho slovenska, stoji mi to za to. urcite lepsia investicia ako kupit si nejake lieky z ktorych je cloveku akurat tak este horsie.

p.d.

Ja poznam takeho, co vie skutocne pomoct, ale:) Ludom stale vravi, ze maju porobene. Podla mna ich vodi tak trochu za nos a ak niekto naleti, tak sice bude cisty ako lalia, ale aj v penazenke:)))

tfiserova

K Jašicovi chodím podľa potreby, nie je to žiadny okultizmus ani silvova metóda (tú som absolvovala dávno, ale vy žaduje veľkú trpezlivosť a pravidelný trénning, čo som ja trochu lenivá). S jeho prácou som spokojná.Keď som s bolesťami v koncoch a lekári ma pchajú liekmi od buka do buka aj tak skočím u Jašicu. Takže som si povedala, radšej pošetrím pečeň a peniažky a idem. Viem je drahý , ale čo je dnes lacné, v lekárni sú doplatky oveľa väčšie.Samozrejme nepomôže každému, ale treba vyskúšať a keď je problém zastaraný tak to vyžaduje viac návštev.

Pietro

Ja mám podobné skúsenosti s týmto pánom. Treba sa mu z ďaleka vyhnúť, lebo pri svojom "liečení" používa okultné praktiky ako silvovu metódu a pod. Pozor na neho!

udzon

Dobrý deň. Som občan z Oravy a bol som u neho viacej krát, nie však so sebou, ale s mojími dvomi malými deťmi s mamou a babkou. Okrem toho, že za 15.20 minút mal vo vrecku 60 euro, nepomohol nič. Akumpresúra o ktorú sa opiera a ktorou akože lieči nie je nič iné iba stláčanie určitých bodov, ktoré pomôžu rozhýbať svalstvo. Keď pojdete k hocijakému inému masérovi, ten za 20 eur, čo berie tento podvodník Vás bude masírovať 40 minút a riadne a tento!zázračný doktor Vám tak akurát vyčistí peňaženku a odporučí na ďalšie vyšetrenie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liecitel Anton Jasica - Fórum - ZDRAVIE.sk