Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlasy-kderníčka

Príspevok v téme: vlasy-kderníčka
bububububub

Baby, mám dlhé vlasy. A veľmi husté. VEĽMI. Pred tým, že som si ich asi pred 5timi rokmi dalaostrihať do postupna boli veľmi zdravé. Kaderníčka to strihala britvou alebo niečím takým a veľmi mi zničila vlasy. Bola som pred dvoma rokmi v jednom kaderníctve v BA. to sa už ale dosť pokazilo podľa slov mojich kamarátiek a tiež aj veľmi zdražel. Určite ani jedna z nás by nedala 3000 sk za podstrihnutie a farbu !! ... chcela by som sa teda opýtať kam sa chodíte dávať strihať a či ste spokojné .. druhá vec .. aký strih by ste mi doporučili na moje husté a dlhé vlasy?:(
Ďakujem

bara017

tiez mam huste vlasy a mierne vlnite, kym som nemala spravny strih musela som si ich pravidelne zehlit aby to vyzeralo ako tak. Potom som zašla ku kaderničke v BB a spravila mi strih do postupna, odvtedy vlasy nemusim zehlit ani pouzivat lak iba rano prehrabnem a idem:) spravny strih urobi zazraky a platila som nejakych 12eur ale bez farbenia. Minule som bola na farbeni tak som platila 40eur a to este v BB, takze v BA si mozu aj dvojnasobok pytat. Ale ak mas huste vlasy tak to neskracuj, skus dopostupna

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlasy-kderníčka - Fórum - ZDRAVIE.sk