Krvacanie z nosa

Príspevok v téme: Krvacanie z nosa
for(n)ever

cawte...chcem sa opytat ci by dakto nevedel poradit.. dost casto sa mi toci hlava a tecie mi krv z nosa ... ako npr naposledy vcera ked som vosiel do bazena do studenej vody tak mi zacala dost tiect krv a nevedel som to zastavit... ale inak mi hocikedy len tak z nicoho nic zacne tiect ..neviete poradit co s tim lebo je to dost neepraktycke ..

Lulu2011

ma slabsie cievy v nose, porad sa radsej s dr. ci nie oslabene zapalom, alergiou, neviem, ci sa moze takym malym detom davat ascorutin - je to v podstate vitamin C, zpevnuje cievy

Zdendula

Dobrý den chcem sa spytat mojej 2rocnej dcere vzdy ked sa velmi jeduje a place tecie troska krvicky z nosteka.Neviete mi poradit co to moze byt pretoze sa strasne bojim dakujem

AjoZajo

kks dnes mi tiekla asi hodinu a pol krv z nosa a ked dal som si do nosa vreckovku a ked som ju dal rpec tak mi podla mna ja pol deci naraz vitieklo a nie po kvapach ale naraz a ptm zase neslo to zastavit a znicohonic mi zacne tiec cez den v skole ktv ale len tak kus a nejde zastavit aj cely den

Peto T

Skús brať vitamín C aspoň 1000mg denne, najlepšie rozdeliť aspoň do 3 dávok, s jedlom. Viac piť. Popri tom ešte rutín aspoň 50mg denne, tiež s jedlom.

Vysoké dávky vitamínu C môžu byť nevhodné pri poruchách obličiek a metabolizmu železa a medi.

Nevravím, že Ti to zaručene pomôže, ale pri dlhodobom užívaní (mnoho mesiacov) to má priaznivý vplyv na srdcovocievnu sústavu, opravuje a spevňuje cievy a môže mierne zlepšiť aj krvný tlak.

narkozka

viem ze to znie nelogicky ale ja som mavala ked som bola mala tiez tieto problemy a zaoberam sa trosinku takymi problemami a citala som u jedneho lekara(krciara) ze sa ma predklonit hlava, stlacit spicka nosa a nechat vytiect krv cez nos aj usta...no uz som hovorila ze sa ti aj kruti hlava tak to bude nieco ine- toto je len na zastavenie krvacanie ale ty potrebujes vyriesit cely problem nie len kratkodobo zastavit krvacanie!!!
tak vela stastia a skore uzdravenie!

for(n)ever

hm no teraz som do septembra v zahranici .. a ako ked mi tecie krv z nosa tak mam predklonit hlavu ?? ..si si ista...lebo znie to nelogicky..ako ja sa nevyznam tak je mozne ze sa to tak ma robit ,..neviem

narkozka

no hej ibaze ja som hovorila o predklone hlavy niee zaklone:) ale u teba to bude nieco ine mozno ten tlak, isla by som za lekarom...