Problem s dychanim

Príspevok v téme: Problem s dychanim
prirzak

Dobrý den,
volam sa David a mam 15 rokov.
K problemu. Mam problemy z dychanim, nie vsak take, ktore by mi branili v cinnosti nepocitujem ani dychavicu a ani nekaslem. Mam vsak sucho v nose (niekedy upchaty, nie vsak soplom) a pri dychani z hlboka aj sucho dolu v krku. Niekedy mam tiez pocit ze mam male hrdlo, akoby mi v nom nieco prekazalo. Parkrat som mal pocit ze sa nemozem nadychnut do celych pluc. Ale ako pisem neprekaza mi to v ziadnej cinnosti.
Mam len strach ci sa nejdena o zaciatok astmy,rakoviny ci nejakeho ineho ochorenia. Mojmu otcovi pred rokmi zistili chronicku latku. Mozem to mat v genoch? Problem mam zhruba od zimi.

mishooo11

Cafte aj ja mam tento problem s dychanim .Hladal som a zistil som ze to moze byt sposobene aj zlym drzanim tela.treba ist ku fyzioterapeutovy.

TOTO SI NA 100% PRECITAJTE POMOZE VAM TO:

www.slanedeti.sk

karioll

prizrak
ked ide o plucne vysetrenie to ti nema krcny ako zistit,to ako keby si sa vratil od kozneho,ze ti povedal,ze dobre vidis

zuzic

prizrak! tusim mam kamarata:D mne tiez lekari nic nenasli, vyteri negativne aj vsetky vysetrenia negativne....takze sme konecne dvaja:D

prirzak

Damy a pani:D

Takze som sa po navsteve krneho dozvedel ze som zdravy ako rys:D

Vraj nemam nic napuchnute, tlak mam tiez dobry a dychanie ciste. Spravil mi vyter z hrdla a caka sa na vysledky...tak uvidime:)

karioll

cnurko
pneumo alergo centrum,uzbecka 16
billa dolne hony,pokracujes rovno cez krizovatku,po asi 200 metroch vpravo odbocka k lekarni,pokracujes rovno na koniec domu.akurat som s nimi volal,caka sa minimalne mesiac

zuzic

:))) ten autobus ma rozosmial:) no tak ja by som mala s mamou ale my pojdeme autom:)))no vies ja by som sa tak nebala keby som tam v pribehu roka nebola uz sestkrat:) no tak ak sa to nezlepsi budem musiet, ale ved hadam az tak neohluchnem:) no tak ale mne to je take blbe chodit vsade s mamou, sak uz nevyzeram jak decko a to je taky trapas ked sa doktor nieco spyta a odpovedame obidve:) pripadne kazda nieco ine:) tebe sa to nestava?

zuzic

no tak pockat vtedy nie som nahluchla ale uplne hlucha:))) napriklad ked mi vecer volaju ze mam ist domov, vtedy sa mi sluch velmi zhorsuje:))) ale teraz vezne, zapal to nebude lebo nemam horucky ani bolesti jednoducho hluchnem no rozmyslam ci to nie je z toho ze mam uz tri roky nadchu, ci to nemohlo volako vlezt do tej eustachovej trubice...ale to je len moja filozofia:)) ozaj este som sa ta chcela spytat ci ides na orl sam alebo s rodicom, lebo mne minule obvodna povedala ze musim chodit len s rodicmi no to sa mi nechce:)