Problem s dychanim

Príspevok v téme: Problem s dychanim
prirzak

Dobrý den,
volam sa David a mam 15 rokov.
K problemu. Mam problemy z dychanim, nie vsak take, ktore by mi branili v cinnosti nepocitujem ani dychavicu a ani nekaslem. Mam vsak sucho v nose (niekedy upchaty, nie vsak soplom) a pri dychani z hlboka aj sucho dolu v krku. Niekedy mam tiez pocit ze mam male hrdlo, akoby mi v nom nieco prekazalo. Parkrat som mal pocit ze sa nemozem nadychnut do celych pluc. Ale ako pisem neprekaza mi to v ziadnej cinnosti.
Mam len strach ci sa nejdena o zaciatok astmy,rakoviny ci nejakeho ineho ochorenia. Mojmu otcovi pred rokmi zistili chronicku latku. Mozem to mat v genoch? Problem mam zhruba od zimi.

prirzak

Nebojim sa:D
To nic nieje:)

Akurat ti mozno vyplachne usi:D Trosicka to stekli...inak nic:D

Dalsia moznost je ze mas zapal stredneho ucha...to som mal aj ja:)

zuzic

prizrak a co ti bolo? myslim s tymi usami...lebo mne sa zda ze hluchnem, akoby som zle pocula...trochu sa bojim zas tam ist, ty sa nebojis? lebo ja mam tiez 15, tak chcem vediet ci iba ja som taka bojazliva:)

cnurko

karioll,

zaujalo ma, co si pisal o liecbe tvojej dcerky.. myslim, ze ja som taky podobny pripad.
mozes mi prosim napisat, ako sa to centrum vola? to je v BA?

dakujem :-)

prirzak

s usami som mal problem aj ja:)) Obcas este zabolia....ja som sa z toho chvalabohu dostal ale zostal som nato nachylny...

na orl pojdem ked doktorovi skonci dovolenka:D

zuzic

no tak ja nie som odbornik ale myslim si ze sucho v nose bude asi tazko suvisiet s vyvojom...kedy ides na orl? inac ja sa tam asi budem muset dokopat prezmenu kvoli usiam:(((

prirzak

Totiz mne obvodny povedal ze to kludne moze byt rastom. Obcas ma bolia ruky, nohy a pod. Vraj to moze suvisiet s vyvojom.