Darček na narodeniny pre holku

fabregas

ooooo konecne som vybral nieco take co sa mi aj paci ale aj tu mam problem je to vybrane v zlatnictve chcem jej kupit taky kruzok na urku cierna farba ako keby z koze a z takeho isteho materialu je to proste snurka na krk cierna ale neviem CO NANU MAM KUPIT A HLAVNE kde ale paci sa mi to a ona take snurky nosi na krku a tak dava to dohromady 16 eur este bez toho privesku na t u snurku tak prosim poradte nieco co by som nato mal kupit nieco ako napr zelezny zub alebo bolo by odvecy keby som nato kupil krizik?

jarka12

Mňa by potešilo niečo vtipné a originálne :) Mne frajer minule kúpil plyšového mikróba na -odkaz odstránený-

narkozka

juhu fabregas si tu este??? mna napadlo ze kvietky ale teda ja osobne mam radsej malu kyticku taku zlate ruticky ale pekne naaranzovane. a ze ak neozaj nevies co je pekny aj dezert v tvare srdiecka napriklad taka milka...je to tak pekne zamilovane. ale myslim ze na kvety nema nic...

malickasom

nie nekupuj jej kytku za 50 eur, to vydrzi chvilu a co potom ... ako pisali baby, nejake nausnicky alebo nejaky privesok v tvare srdiecka, knizku, vonavku...

narkozka

este ma napadlo ved skus sa zatulat do darcekoveho obchodu tam sa vzdy nieco najde, kopa nadherny veciciek aj take blbosticky..odkial si? ci ti neviem nejaky poradit...

narkozka

no a nemas niekoho co by ti poradil? napr. sestru alebo kamosku? ja brachovi radim vzdy a jeho kamoska je vzdy spokojna 8) ibaze ju poznam osobne...