preco nema priatelka orgac????pomoc!!!

sjella

nie je chyba v nikom.. kazda zena je ina.. skus sa hrat s klitorisom ;) alebo skumaj prsia, venuj sa vonkajsej casti dlhsie, az potom chod do vnutra.. hrajkaj sa s nou;) ale nezne

**

ja so svojím priateľom intímne žijem rok a pol, ten prvý rok som ani raz nemala orgazmus, stále sme skúšali, ved aj samotné milovanie je krásne. sa to stále zlepšovalo a zlepšovalo, až už mala jeden slabý, potom 2 slabé, potom jeden silnejší a tak a čo teraz? už máme za sebou niekoľko spoločných orgazmov a ja už mám za sebou dokonca 2 polminutové, to bol zážitok, nedá sa opísať. skúšajte:)držím palce a inak jazykom som ho nikdy nedosiahla

dada

Maximus bohužial možno to niekedy dostane ale pochybujem, už ti ostáva iba použiť jazyk aby sa urobila. Dúfam že vieš že klitoris to je zaručený orgazmus. Čo sa nedá o vagíne povedať. papa

ali3

ahoj maximus no ja mam presne ten problem...
a poviem ti takto len skusajte...
ja som stale na to nedosla preco to tak je...ja by som tiez potrebovala pomoc..a uz sa zacinam dokonca bat..ze co ak mam nejaku poruchu..a ze mam nejaku necitlivost alebo co no neviem...ale skusame dalej

zlatka

skús jej to spraviť dole jazykom,ale nie špičkou,celým jazykom a hlavne pomaly a nežne,uvidíš že sa spraví

zlatka

maximus,ved každá žena je iná,takisto ináč vníma milovanie,niektorá ani nevie čo to je orgazmus,musíš by ť trpezlivý a hlavne dobrý milenec,čakaj