tableta zabudnuta

katinka66

janek chapem ti o co ti slo, tym ze si to napisal, ale pocas dvoch rokov uzivania sa mi to nestalo, pretoze som mala nechtiac to doma a bola som mimo a potom ked som prisla domov tak mi to vypadlo z hlavicky- makovicky, stat sa to moze kazdemu, co a ako som tvrdila ze je nemozne aby sa to stalo mne pretoze nie som natolko sprosta aby som na to zabudla, tak sa pytam co a ako, vies raz sa ti stane nieco a tiez to budes tak brat, ale tym ze si toto napisal si mi aj tak nepomohol, takze dakujem za nezmyselnu odpoved ktora mi je houby platna

janekMY33

tak ked zoberies dve tablety za sebou tak to uz nenapravis treba si napisat na zrkadlo v kupelke ze treba zobrat pirulku a ked rano si pojdes umivat zubky alebo ranna hygiena tak to tam najdes napisane a nezabudnes

nikky6

nechapem tomu že si ju zabudla vziat v nedelu a v utorok si mala styk...šak to si mala ešte tabletky...takže ak tu zabudnutu tabletku stihnes zobrat do 12 hodin tak je to ešte učinne ak ju vezmeš neskor ako 12 hodin tak tyžden musiš použivat inu ochranu. ak však tychto 7 dni presiahne koniec súčasneho balenia, nasledujuce balenie je potrebne začat uzivat hned po ukonceni balenia ciže sa nerobi prestavka