Posunuta menštruácia

Príspevok v téme: Posunuta menštruácia
Titti

Ahojte, mám vážny problém. Už asi tretí alebo štvrtý mesiac dostávam menštruáciu o niekoľko dní skôr, než by som mala dostať. Obyčajne mi trvá 4-5 dní. Frekvencia je takato:
29.6.
20.7.
11.8.
Viem, že aj v máji som ju mala o niekoľko dní skôr, no nepamňtám si presne kedy, pretože telefón, kde som to mala uložené sa mi pokazil.
Kde môže byť problém? Dnes ráno som sa zobudila a mala som ju o 10 dní skôr. Čo sa môže diať?
Prosím napíšte mi. Mám ísť teraz ku gynekologičke? Aj keď ma neprehliadne...?
Ďakujem

katusQa

mam 15 rokow a menstruaciu som dostala v 13...menstruacia mi vacsinou stale meskala ale nikdy nie viac ako 2 tyzdne....takze to bolo este celkom normalne...asi pred 3 mesiacmi som dostala mykozu...bola som s tym u gynekologicky a dostala som na to lieky a mykoza mi presla...asi az mesiac po mykoze som dostala M..noo a poslednu menstruaciu som mala 15. juna...odvtedy presli uz 2 mesiace a ja som etse stale nedostala menstruaciu...nie som na 100% tehotna...ale nechapemn potom preco este stale nemam M...uz mi to strasne lezie na nervy a neviem co s tym mam robit...

Rady

Máš na to ešte týždeň, takže skús presvedčiť v ambulancii, či by si mohla prísť niekedy do toho termínu.
Pokiaľ to nebude možné, budeš to vyšetrenie musieť odložiť a riešiť to potom, keď sa vrátiš.

Rady

Ahoj Titti,
ku gynekologičke môžeš ísť samozrejme hocikedy, aj keď Ťa neprehliadne.
Povieš jej o probléme a ona sama rozhodne, čo ďalej. Možno Ťa objedná na nejaký termín a vyšetretí Ťa potom.
Jednoznačne to nenechávaj na ďalší mesiac.