Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ide to dolu vodou

Príspevok v téme: ide to dolu vodou
malosexu

ahoj. som 3 roky s priatelom. myslim ze je normalne, ze po 3 rokoch uz milovanie nie je vzdy take vasnive, ale nechcem aby sa terajsia situacia zhorsila.
beriem hak, takze asi aj to ovplyvnuje, ze nemam az taku chut ako priatel. teda mam aj chut, chcem sex, ale neviem sa vzrusit. jednak si myslim, ze je to tym, ze vedla priatelovej izby je obyvacka, v ktorej vzdy niekto je, jednak aj to, ze zije este s rodicmi a surodencami, a teda vzdy je niekto v dome, aj cas sa najde az vecer, ked ideme spat, no ale vtedy je ticho v dome a vsetko pocut.
ale dalsia vec je to, ze ja viem co priatela vzrusi, kde sa ho dotknut, bobozkat, ale on ako by ma stale nepoznal. sama som mu uz ale niekolko krat vravela co sa mi paci, co nie, tiez ked sa milujeme, poviem ze skus inak, no on ako keby bol presvedceny, ze staci, ze sa vyzlecie, a ja uz budem tiect..a uz som mu to aj vravela, a vravel ze sa to pokusi zmenit, ale je ako zabrzdeny. viem ze sa chce snazit, ale ako keby zabudol na vsetko co som mu vravela. a preto uz ani nemam ja sama chut nejak ho provokovat..
co mam robit? povedat mu to vsetko zase?
rano sme sa milovali, no spytala som sa ho, ci mal orgazmus. povedal len ze bol...myslim ze muz moze "byt" bez toho aby mal orgazmus...hovoril, ze za poslednu dobu uz len "je"..
nechcem aby to tak bolo, ale uz ani neviem co robit. co vy na to?

stelina

...presne tak Notka, jak keby si o tom mojom hovorila. Dojde z kupelne, postavi sa pred telku, aby mi nahodou nieco neuniklo a predvedie mi tanecek, pri ktorom neviem,ci sa smiat,alebo plakat, ale od vzrusenia to ma strasne daleko:) a orgazmus mam prevazne vtedy, ked sa spravi na postel:))) a ked mu vysvetlujem, ako na mna, tak pozera, ako keby som vysvetlovala stiepenie atomu:)))

notka

moj sa o mna zaujima, len je jak pribrzdeny, a uz som mu aj vysvetlila, ze ked sa okupe, nemusi prisst do izby a zhodit uterak a pisit sa peerom alebo mi ho kazdu chvilu ukazovat..to uz nie je pritazlive potom :D

letnička

pohodička :-) ja nie som urážlivá...veď je to holá skutočnosť tak prečo sa urážať. Kamoška má taký istý problém. Chlap fešák ako model aj od nej mladší...najprv búrlivý sex, sexy prádielko a neviem čo ešte a teraz 0 bodov...ona sex nesmie ani spomenúť lebo hneď je oheń na streche že len na to myslí...tak je len ticho nech je pokoj v domácnosti

Heinz-klátil

letnička - to vystihla: ale moja skúsenosť je že čím obyčajnejší na vzhľad, tým lepší v sexe :-)

Aj veverka24: No paradoxne to prave byva tak, ze cim vacsi svalovec, tym vacsia je to bieda v posteli, pretoze si mysli, aky super sexy sam je a teda sa nemusi tolko snazit

je to tak, tí svalovci su debili bojal by ich pokosil kombjan

notka

achjaj letnicka. tak radsej uz sa nestazujem :D na tvojom mieste, bud mu poviem ze ak chce sex, tak nech sa cini, a ked sa mu nechce, tak ty chces, a aspon podpichnut ze isto by si si niekoho zohnala :))) s takym sebcom to uz fakt tazko..teda bez urazky :)

veverka24

No paradoxne to prave byva tak, ze cim vacsi svalovec, tym vacsia je to bieda v posteli, pretoze si mysli, aky super sexy sam je a teda sa nemusi tolko snazit :-)) Vravi sa to aj o babach, ze cim vacsia kocka a cim krajsie telo ma, o to vacsia nuda je s nou v posteli. Toto ale potvrdit nemozem :-D Sama som teda kocka, ale naopak aktivna aj v posteli.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ide to dolu vodou - Fórum - ZDRAVIE.sk