Pichnutie pri srdci

Súvisiaci obsah

ambia

dakujeeem ti za raduu vies hmhm to je taaaak ....ked som niekde v skolee ale vonku a tak ze nemam cas nato nemysliet tak to vtedyyyy niejeee ale ked pridem napriklad domovvv a vtedy sa nadtym len tak zamyslam ci to je okej ale nie tak vtedy ked nato myslim to citim ...a ja neviem ci to je ozaj alebo sa mi to zda kazdy mi vravi ze to mam z toho ze nato myslim ....a ked nato nemylsim tak to necim ....fakt neviem a ten magnezium skusim dakujem ti za radu ak ta poprosim mozes mi napist nieco viac??? hhm mozem mat z toho nejakyyy vacsii probleeem alebo tak nejaaakk ???moze sa mi nieci prohidt zle ??v takych veciach sa bojim dakujeeem za radu :)

m janík

pichanie pri srdci v akupunktúre odstraňujeme veľmi jednoducho-napichneme dva body na nohách (na dráhe sleziny) a pichanie zmizne aj po prvom raze!!!!!

ethel

ambia..to čo opisuješ sú pravdepodobne extrasystoly..je dôležité či to máš len dva dni,alebo už týždeň...ak to trvá dlhšie,mala by si zájsť na kardiológiu,v takýchto prípadoch ti môžu nasadiť tzv.Holtera..je to také "prenosné"EKG na 24 hodín...niekedy sú extrasystoly vyvolané aj stresom,psychickou záťažou,to musíš sama vedieť,či také niečo teraz máš...a ako ti môžem odporučiť,tak si zakúp Magne B6,je to magnézium,ktorý vlastne upravuje činnosť srdca a pri jeho nedostatku sa tiež môžu vyskytnúť poruchy rytmu...

ambia

ahojte vcsetci ako mam som problem ze ma pichalo pri srdci cosom to uplne zmizlo uz ma nepichaaa ale tera mam zase iny problem ze ako keby mi venechaval tep ..ze mi prestava byt srdce ako keby spomalovalo a zrazu nabehnee prosim pomozte miii EKG a rozne veci mam v poriadkuuuuu helpp meeeee dakujeeem

dievcina

stevo1232 pocuj,nemusi to byt srdce...mozno si to ani neuvedomujes,ale moze to byt od chrbtice,alebo ta moze pichat rebro,ak si sa nejako silnejsie udrel niekedy...Srdce malokedy "boli", boli ta len v tej oblasti,pokial mas EKG dobre,tak hladaj pricinu inde,nie pri srdci.... :)

talka

mne sa predtym castejsie stavalo ze ma pichalo pri srdci, bola som na vysetreni EKG bolo v poriadku. zistila som ze mi vadi ked spim na lavej strane. tak som prestala spat na lavej strane,(teda aspon vedome mozno v spanku sa obcas otocim, neviem)no a pichanie pri srdci prestalo na furt:-)

xperience

dakujem za radu samko r.....takze uz si asi n emusim robit taku tazku hlavu z toho ??? vies lebo mam pocit ze sa blizi moj koniec ked ma to tak stale pycha je to skoro kazdy den aspon 10x ale je to strasne rychle pichne a hned to zmizne.....

xperience

ahojte seciii prosiiim moooooc mooooooc o pomcnu raduuu ....stale ma picha pri sirdci alebo respektive na lavej strane hrudnika bol som na KARDIOLOGII doktorka povvedala ze secko je v poriadku (vsetky testy :EKG atd)povedala zew sa nemam coho bat lebo je vsetko v poriadku a ze nic zle mi nieje ale tie bolesti mam uz zhruba 6 mesiacov .....tak ja sa fakt citim zle uz ma to nebavi prosim poradte mi