Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make-up ESSENCE

simcek:)

AJ JA ODPORUCAM TEN ESENCE PENOVY MAKE UP JE SUPER JE JEDINY S KTORYM SOM FAKT SPOKOJNA DOST TOHO PREKRIJE A PRITOM JE LAHUCKY NA TVARI AJ NA LETO JE VHODNY PRETOZE ZATIAL JEDINY SPLNA TO ZE FAKT NEMAM SNIM MASTNU PLET PERFEKTNE NA TVARI VYDRZI CELY DEN SKUSALA SOM AJ TEN MAKE UP OD DC DERMACOL MATTE TOUCH NO TEN JE SLABOTA A UZ PO POL HODINE SOM SA LESKLA :)TAKZE Z TYMTO ESENCE SOM SPOKOJNA NAJVIAC:)A ZA TU CENU?NO NEKUP HO:)

ja1

Ahojte, dnes som si kupila ten penovy make-up od essence a je vyborny,staci naniest uplne trosilinku a prekryje mi aj flaky po akne. Super sa rozotiera a je velmi lahky. Take odporucam.

sumsumienka

Ja som si kupila v lekarni odtien 02 - beige, povodne som chcela 01 - sand. Ja som velmi biela a mam tmave vlasy a pehy, ani v lete sa neopalujem, preto si kupujem vzdy najsvetlejsie odtiene makeupov. No tento beige mi celkom sadol, nebol vobec prilis tmavy. Neviem, aku mas ty farbu pokozky, ved vyskusaj, v lekarni aj v drogerii by urcite mali byt testery na vyskusanie. Moja sestra, co je vzdy v lete opalena ako cernoska, si ho tiez velmi pochvalovala. Jej bol sice troska svetlejsi, ale vyzeralo to prirodzene. Je to na tebe, ktory si vyberies. Najlepsie je ist vyskusat nenamalovana do drogerie alebo do lekarni, makeup si nanes na lice. Ak splynie s farbou pleti, mas vyhrane. Zelam vela stastia.

sdf

ahojte..ja mám penový make up od essence a neviem si ho vynachváliť! mám mastnú pleť a dosť som sa bála že sa budem po pol hodinke lesknúť, ale bola som milo prekvapená. nezanecháva flaky ani šupinky, uplne hebky, taky prirodzeny proste :D a mam odtieň 02 matt beige a myslím že ten je vhodný asi pre väčšinu že ani nejak bledý ani extra tmavý :)

6ja8

sumsumienka-
prosím Ťa,mala si niektorý z týchto odtieňov,lebo aj ja zvažujem,že penový make up od Essence vyskúšam,hlavne aby bol taký prirodzený: 01 sand
02 beige
07 nude ? Dík!

sumsumienka

Miss Sporty je hnoj... Spoluziacka pouziva, ked vidim, ako si to pomaly kazdu hodinu patla na tvar, ktoru ma plnu vyrazok, je mi zle... A to sa vzdy po naneseni novej "vrstvy omietky" uz po hodine leskne. Na obed je uz krasna oranzovo-zlta a vyrazky jej tiez krasne svietia... Miss Sporty nikdy.
Inak k tomu Essence, penovy na mastnu plet je uuuplne skvely, vobec ho necitit, je lahucky, krasne zmatni, cena uzasna. Vela toho sice nezakryje, ale za tu cenu sa urcite oplati. Celkovo som naklonena ku Essence a Catrice kozmetike, teraz mam make up od Catrice a puder od Essence, som s nimi velmi spokojna. Od Essence som mala asi 2 makeupy a ani jeden nesklamal. Jednoznacne lepsia kozmetika ako Miss Sporty.

jijjjka

ja mám od ESSENCE penový make up a aj púder a zatiaľ som spokojná,je ľahučký a dobre sa rozotiera...predtým som používala MISS SPORTY no otras,zatiaľ najhorší aký som mala...

Rockgirl

ahojte baby... ja som si kupila ten 4 v 1 od essence... umývam si s ním pravidelne.. mam k tomu aj tu čistiacu pletovu vodu.. a zda sa že mi to pomáha...mám ešte trošku vyrážky ale tie je slabo vidieť.. slabnú.. ale z prvých používani ma to trošku štípalo ked som si to nechala posobit na pleti.. ale teraz už v pohode =) ... je to fajnové =)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.