prvy sex

JA!

elis313: No podla toho co hovoris, tak mas kvasinkovu infekciu, nic to nieje len hod ku gynekologicke ta ti predpise vaginalne tabletky a masticku a za 2 tyzdne si oukej :)

miška123

ahojte.prosim poradte mi.chalan ma uz prstoval viacej krat ale vcera ma uz tak riadne najprv isla zo mna taka voda ked som prisla domov som mala aj gatky od krvy a teraz mam taky bud zeleny alebo tvarohovy vytok :S co to je? som este panna??ci niaky zapal?

antyfeater

aj ja mam otazocku je normalne ze prvy sex to bolo len tak ako keby dal som ho do nej 10 krat a von a dost je to normalne?pred tym bola aj prstovana vosli tri prsty len chcem vediet ci prvy sex je taky ci sa to zlepsi casom

bodocka

nemas zaco Kati:)) ale naozaj si davaj pozor a mysli aj na svoje telo anielen na svojho chlapca aby bol uspokojeny:) dôlezita si aj ty:)

bodocka

Katika999 je to normalne... ved predsa prvy krat ked si bola s chlapcom.. este to potrva kym si tvoje telo zvykne. aj ja zvyknem este kus citit ze ma boli brucho, proste ze nie som úplne zvyknuta. a ak ti mam poradit , kym si telo zvykne, nemaj este sex casto. teda spon mne to tak vyhovuje a neboli ma tak brucho:)lebo tam dole je to naozaj citlive..