Hnedy vytok namiesto menstruacie?

Príspevok v téme: Hnedy vytok namiesto menstruacie?
veverka24

Mam taky problem, uz tyzden mi meska menstruacia a namiesto nej mi zacal taky hnedasty, nie prilis silny vytok. Pocitujem akoby aj take slabe svrbenie. Menzes mavam pravidelny, po 26 dnoch, nechapem tomu. Tyzdenne meskanie som mala sice aj pred dvoma mesiacmi, no ten dalsi menzes uz zase prisiel nacas ako hodinky a tento mesiac zase toto. Nema niektora podobny problem? Co by to mohlo sposobovat? V strese nie som, tehotna myslim ze tiez nie.

DiiDee

ahopj ja by som chcela sa tiez spytat. ja mam taky problem ze mne menstruacia chodi ako chce ..ale vzdy ku koncu az zaciatku mesiaca ...ale tento mesiac mam taku cudnu prvy den to vyzeralo..normalne ale ostatne dni len vytok. neviem co si o tom mam myslliet lebo tehotna pochybujem ze som ...ale beriem aj antikoncepciu po mesacnej pauze a uz druhe plato moze to byt z toho?dakujem za skoru odpoved

neznama987

ahojte..mam podobny problem..menzes sice nemam pravidelne ale tento mesiac som spozorovala hnedy vytok ale naozaj hnedy nemilim sa :) tehotenstvo sama vylucujem... co to moze znamenat?..:/ trosku ma to trapi ci je to normalne..

odpovedam

Hnedy vytok znamena krv vo vytoku - teda spinenie. Tiez sa mi to stalo, gynekolog mi povedal, ze bez obav, je to len ovulacia. Tak mozno sa ti trosku kazi cyklus, ved dovodov je vela.
Dokonca ma zena 2x do roka (cca) nepravidelny menzes, vraj bezna vec. Podla mna sa nemas coho bat. Jedine ak by to trvalo dlhsie alebo by bola silna intenzita toho vytoku.